Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за софтуера на GSM Сони Ериксон W810i

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за софтуера на GSM Сони Ериксон W810i

    Вбеси ме тоя телефон тази вечер.Спря да вижда всички картинки които не са заснети с неговата камера.Какво загуби някакво приложение ли бъгна ли се не мога да си обесня.Имах и разни GIF и тях изобщо не ги показва а реално като закача мемори стик на компа си ги има вътре.Възможно ли да се подмени софтуера през юсб кабела лесно ли е и от къде да му дръпна софтуер?Доста въпроси ако може накой да помага.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    може да се смени софтаhttp://www.sonyericsson.com/spg.jsp?...21839&esi=true
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      След като го дръпна какво да връзвам тел с юсб кабела ли?Аз дали ще успея да си прецакам телефона а?
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        по принцип може да изникне и проблема за самата процедура - всичко е описано в линк-аслед това като инсталираш приложението и го стартираш, на екрана на РС-то пише какво да правиш :D най-важното е батерията да е зареденана твое място бих свалил всичко от телефона после да върна заводските настройкиби трябвало да се оправи и да няма нужда от нов софт
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Софта би трябвало да е на български. Всичко е обяснено с картинки Ако действаш според инструкциите не би трябвало да имаш проблеми.
          Alfa 159 SW 2.4 Ti
          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

          Коментар


            #6
            официалния update от sonyericsson страницата подмения само една част от софта но не и файловата система а при тебе точно това е проблема. На SonyEricsson телефоните това е обичайно. А при тебе процедурата е смяна на софт но не от Сони страницата. Мога да ти го оправя а и всеки GSM сервиз. Знам че рекламата е забранена не кадето трябва но аз съм сервиз.
            Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

            Коментар


              #7
              Ти ме разочарова тотално.В момента тече изтеглянето на софта.Направих всичко както е описано с включването на кабела и С бутона.На какво се дължи това да не вижда изобщо картинки които не са снимани с неговата камера и дори не вижда и мелодиите които допълнително съм качвал.Ако искаш заповядай тук/виж местожителство/да ми оправиш телефона ,но си вземи балистични средства за защита.Ако ли не насочи ме на лично съобщение какво да правя и дали мога да си го оправя сам.Може пък и ако стане да получиш пощенски запис $ знам ли.Какво и е станало на тази файлова система?
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                Да споделям какво стана.С две думи нищо с поднояването на софта.Всичко си премина нормално ,но ефект няма.Направих обаче друго.Всички снимки и други подобни картинки ги именувах така DSC00000 като следващата завършва на 1 и.т.н.При това положение телефона ги вижда без проблем.Сега за мелодиите разни малки рязани поорязани и.т.н.Същите ги копнах в папка МП3 на мемори стик и тел си ги вижда и отваря ,но когато ги поставя във паметта на тел не ги вижда изобщо.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  borkoi написа:
                  официалния update от sonyericsson страницата подмения само една част от софта но не и файловата система а при тебе точно това е проблема. На SonyEricsson телефоните това е обичайно. А при тебе процедурата е смяна на софт но не от Сони страницата. Мога да ти го оправя а и всеки GSM сервиз. Знам че рекламата е забранена не кадето трябва но аз съм сервиз.
                  Хайде няма ли да помагаш с тази файлова система.Какво използваш XS++ или нещо друго
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    То се е видяло ,че сам ще се оправям колегата от Русе не иска да помага.Имам един друг въпрос относно мобилните телефони.Четох за програмата Jeyo че може да извлече а както и да управлява сим картата т.е. да си променяш номера пин код посредством компютър.Ползвал ли е някой подобна програма и по конкретно за Сони Ериксон W810i.Ето и един лесен начин за бъзикане на сим карта за телефон. http://www.bezpanika.com/index.php?o...162&Itemid=121
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #11
                      не че не искам да помагам ама с времето съм зле с phone xs++ може да стане работатаама пиши ми на skype : borkoi или на ICQ 175654672 от 9 до 18 съм в сервиза у нас вечер също но сега съм без TFT че се скапамога да ти пратя всичко необходимо - 24 MB архив
                      Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

                      Коментар

                      Working...
                      X