Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как мина денят ви?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    val_mcrae написа:
    А пък аз да ви се похваля , днес съм много на кеф От днес вече съм СТАРШИ ЛЕЙТЕНАНТ ! Но няма да се напива днес че утре съм пак на работа рано и ще поотложим малко почерпката до петък.
    Честито!
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #17
      Днес имах доста работа, но пък всичко вървеше като по вода.

      Коментар


        #18
        Работният ден свърши, и на прибиране към къщи ми се случи нещо, което ме натовари.На една пешеходна пътека гледам едно първолаче (най-вероятно) с една голяма чанта на гърба се гласи да пресича. Спрях да го пусна, и един оотзад за малко да ми се качи на капака. Карах бавно, не съм спирал внезапно, за да го изненадам, спрях плавно. Не стига, че щеше да ми се качи на задния капак, ами започна да свири с клаксона и ме изпревари с доста голяма за града скорост, минавайки и през пешеходната пътека. Добре че хлапето не беше тръгнало да пресича.На следващия светофар го настигам и заставам успоредно до него. Огледах го - без колан, на дясната предна седалка - едно хлапе като това дето щеше да пресича, седнало на ръба на седалката и опряло двете си ръце на таблото (жабката) - естествено и то без колан. Мислех да му се развикам, но като видях детето му се спрях. На светофара се опита да се дърпа с мене, но аз вече явно ядосан го оставих да подиша малко италиански пушек.Познайте каква беше колата?

        Коментар


          #19
          Денят ми мина прекрасно, в лентяйство, тъй като не съм на работа в момента. Сутринта пих кафе в любимото ми кафене "Холивуд" и си прочетох вестника от-до, след това се поразходих. Следобед - измих колата (почти 3 часа я мих, без майтап), 1 час спорт, още една разходка, на кафе с жена ми и засега това е. Сега ще се поровя в мобилето и ще си помечтая каква кола ще си купя някой ден, "обаче друг път" .После ще си почета книжка и така.Това за мен е отлично прекаран ден.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #20
            Immortal написа:
            Работният ден свърши, и на прибиране към къщи ми се случи нещо, което ме натовари.На една пешеходна пътека гледам едно първолаче (най-вероятно) с една голяма чанта на гърба се гласи да пресича. Спрях да го пусна, и един оотзад за малко да ми се качи на капака. Карах бавно, не съм спирал внезапно, за да го изненадам, спрях плавно. Не стига, че щеше да ми се качи на задния капак, ами започна да свири с клаксона и ме изпревари с доста голяма за града скорост, минавайки и през пешеходната пътека. Добре че хлапето не беше тръгнало да пресича.На следващия светофар го настигам и заставам успоредно до него. Огледах го - без колан, на дясната предна седалка - едно хлапе като това дето щеше да пресича, седнало на ръба на седалката и опряло двете си ръце на таблото (жабката) - естествено и то без колан. Мислех да му се развикам, но като видях детето му се спрях. На светофара се опита да се дърпа с мене, но аз вече явно ядосан го оставих да подиша малко италиански пушек.Познайте каква беше колата?
            Е никой няма да може да познае!
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #21
              Моят ден започна отвратително! Трябваше да ходя на зъболекар в 9:30! От вечерта нагласих телевизора да ме събуди! Да ама не! Тока е спирал през ноща и часовника му е спирял! Както и да е успях да се събудя на време, за отвратителната процедура!В 9:27 сядам на зъболекарския стол! Викам си след половин час ще съм с още едно желязце в устата! Кеф! ДА ама НЕ!В 9:32, тъкмо си бях отворил устата и тока спира! Зъболекарката: "Ми сига ко праим"! Аз викам: "Ще чакаме"! Да ама пустия ток не дойде до и 45 и се уговорихме за утре!Прибирам се в къщи пускам компа, и хоп, познайте какво? Тока спира! Седя и чакам наближава 12, трябва да се хапва нещо. Е да ама всичко е в хладилника, а няма ток! Нямам и газов котлон! А червата се бунтуват (не бях закусвал заради зъболекара).И така после цял следобед едно тичане по таксита! Вече ме боли главата!
              Space Star 1.9 DID

              Коментар


                #22
                kiro_of_the_day написа:
                Immortal написа:
                Работният ден свърши, и на прибиране към къщи ми се случи нещо, което ме натовари.На една пешеходна пътека гледам едно първолаче (най-вероятно) с една голяма чанта на гърба се гласи да пресича. Спрях да го пусна, и един оотзад за малко да ми се качи на капака. Карах бавно, не съм спирал внезапно, за да го изненадам, спрях плавно. Не стига, че щеше да ми се качи на задния капак, ами започна да свири с клаксона и ме изпревари с доста голяма за града скорост, минавайки и през пешеходната пътека. Добре че хлапето не беше тръгнало да пресича.На следващия светофар го настигам и заставам успоредно до него. Огледах го - без колан, на дясната предна седалка - едно хлапе като това дето щеше да пресича, седнало на ръба на седалката и опряло двете си ръце на таблото (жабката) - естествено и то без колан. Мислех да му се развикам, но като видях детето му се спрях. На светофара се опита да се дърпа с мене, но аз вече явно ядосан го оставих да подиша малко италиански пушек.Познайте каква беше колата?
                Е никой няма да може да познае!
                Залагам на Голфаджия А иначе по темата ... Спокоен ден в офиса .... само където много се изнервих сутринта когато слязох пред блока и установих че на някой са му харесали моите капачки на вентилите (много си ги харесвах) .... ама това е все някой ще се намери да ти направи мизерийка.
                Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

                Коментар

                Working...
                X