Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как мина денят ви?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как мина денят ви?

    Пускам тази тема, за да излеете гнева си срещу поредния глупак, който ви е ядосал, или да споделите какво ви накара да се усмихнете днес. А може и просто да опишете обяда си. :D
    We will either find a way, or make one!

    #2
    нова спам тема :D
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      pakumba написа:
      нова спам тема :D
      Много станаха верно, ама нали това си е и спам раздела...
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        kiro_of_the_day написа:
        pakumba написа:
        нова спам тема :D
        Много станаха верно, ама нали това си е и спам раздела...
        Е па щом Кирето дава да почваме тогава Но аз мисля днес да кажа само че ако почна да казвам кой ме е ядосал и ще свърши дисковото пространство на сървъра където сме качени. За това ще чакам по подходящ момент да се включа с нещо конкретно :D
        Punto SX 1.1 55

        Коментар


          #5
          добре аз почвам!един сутринта ме засече да му *********** ******** ********************* ********** и на неговата ************* да му *********, после онзи другия без мигач да го *********** * ************** ******** *** , а на тази бабичка ******************* ******** ама и аз да ********************** къде блея
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            Още денят ми не е преминал,защото съм на работа.Никой не ме е ядосали няма кой да напсувам :P

            Коментар


              #7
              izida написа:
              Още денят ми не е преминал,защото съм на работа.Никой не ме е ядосали няма кой да напсувам :P
              Аз обаче на теб за втори ден ти харесвам работата - не търсите ли подкрепление :D Мисля да зарязвам счетоводството вече - много нерви, малко полза там.
              Punto SX 1.1 55

              Коментар


                #8
                В мързел като цяло......без нерви за сега
                Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                Коментар


                  #9
                  Днес общо взето и в нашия офис беше спокойно. И по-спокойно е било, и по-нервно. То многото спокойствие при нас означава, че няма работа => няма пари, така че не е много хубаво да е много спокойно Най-добрите дни са, когато има сравнително малко работа - тогава всеки си гледа неговото и няма нерви. Като стане пре-много работата (като миналата седмица), тогава обстановката се нажежава и се изнервяме...

                  Коментар


                    #10
                    Punto SX написа:
                    izida написа:
                    Още денят ми не е преминал,защото съм на работа.Никой не ме е ядосали няма кой да напсувам :P
                    Аз обаче на теб за втори ден ти харесвам работата - не търсите ли подкрепление :D Мисля да зарязвам счетоводството вече - много нерви, малко полза там.
                    Да ама знаеш ли колко е кофти субота,неделя всички отиват някъде,а ти си седиш на работа...........А на празници.......коледа,нова година,великден..не ми се е случвало да почивам.Само ако съм отпуск.

                    Коментар


                      #11
                      При мен обикновено е спокоъно. След малко си тръгвам, но днес не съм бил много много на работа. Намерих си работа навън и не съм се заседявал много. За ИТ, работата ми е малко скучна. Днес все още не са ме ядосвали, само ОТНОВО си забравих телефона в къщи, но намерих начин да стигна и до в къщи да си го взема, и точно навреме :D Така че денят ми е супер! Поне засега.Хм, и Типото е здраво както винаги! Въпреки терора!
                      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                      Коментар


                        #12
                        Сравнително спокйоно, този път юзерите ми бяха културни.
                        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                        Коментар


                          #13
                          Смъкнах стария паркет в мазето, опитах да сваля балконната варата (неуспешно ), и малко преди да тръгна на работа намерих един портфейл (естествено празен от към пари), но пълен с документи, лични карти, шофьорски книжки, талони, регистрации, разрешително за оръжие, та с магазинера долу в блока ровихме 1 час да намериме някакъв телефон на собственика за да го известиме, че живота не му е чак толкова съсипан... след 1 час ровене не намерихме телефон... Симо, магазинера обаче упорито ме съветваше да не ходя в полицията да връщам документите, че щял съм да изхабя една химикалка мастило да пиша къде, кога и как... затова решихме да отидем да му оставиме на адреса по ЛК една бележка къде да си търси дЮкиментите... естествено на дом. адрес в 14:30 никой нямаше... оставихме бележка, върнах магазинера Симо до блока и решихме, че ще пием по една бира (дължах му една почерпка, че ме спаси от велика грешка с водопровода човека)... Пихме по една бира и решихме пак да видиме какво има в портфейла... и аз съвсем случайно забелязах, че на една карта-разрешително (прилича на дебитна карта) за товарен превоз имаше с релефни цифри името и телефона на собственика при което му се обадихме и го "ощастливихме"... След което оставих документите на магазинера Симо да чака собственика и отпраших на работа... Уффф...
                          Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                          --- в сърцето завинаги... ---
                          Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                          Коментар


                            #14
                            А пък аз да ви се похваля , днес съм много на кеф От днес вече съм СТАРШИ ЛЕЙТЕНАНТ ! Но няма да се напива днес че утре съм пак на работа рано и ще поотложим малко почерпката до петък.
                            Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                            Porsche 944 S2
                            http://www.valmcrae.snimka.bg/
                            http://vbox7.com/user:val_mcrae
                            http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                            Коментар


                              #15
                              Честито!!!Моят ден мина в мотаене по общежитиата в Смолян...настаних се и после разбрах че вместо на 17(днеска) почвам на 29,и пак обратно към Пазарджик!!! :D
                              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                              Коментар

                              Working...
                              X