Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой да си го познава - Пунто B 6254 CC

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой да си го познава - Пунто B 6254 CC

    Това Пунто почна да ме съмнява да не е крадено Вече 2-3 месеца седи на едно и също място .Пък може и да има някаква повреда ,но да го остави толкова време Пунтото е тъмно синьо с 5 врати ,номер B 6254 CC ,май ELX Скоро и снимки .Намира се в Търново малко под пазара и над механа "Старата къща"Най-накрая някоя нощ ще отида и ще си харесам нещо
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    #2
    Re: Някой да си го познава - Пунто B 6254 CC

    RoMeO_156_GTA написа:
    Най-накрая някоя нощ ще отида и ще си харесам нещо
    Към Тъмната страна отиваш ти млади момко ...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      ЕееееееееНе го закачай Сигурно е на някой търновски зет от Варна Ама нещо булката не отпуска кредит за бензин Мен питай

      Коментар


        #4
        ако ти се занимава звънни в полицията - ако номерът е обявен за издирване, веднага ще го видят, така откриха откраднатата кола на баща ми
        Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

        Коментар


          #5
          И аз така бях пуснал снимките на една Мареа седан пак стоеше измършавяла във В.Търново ама мина се не мина колко време и изчезна.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            ///// написа:
            ЕееееееееНе го закачай Сигурно е на някой търновски зет от Варна
            Може пък търновския зет да разглежда форума ако си е негова ,поне да пише да пием по бира Аз се сетих за Мареата ,за това пуснах тема А някой работи ли в полицията
            Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

            Коментар


              #7
              винаги бъркам 160/166 но един от двата ще ти свърши работа, ако искаш да помогнеш :D
              Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

              Коментар


                #8
                166 е номера, но може просто да е повредено нещо или собственика да е хванал на някъде.На мен чичо ми беше за две седмици в чужбина и си беше оставил колата на една съседна улица. Полицай дойде да го търси вкъщи(тук му се води адресната регистрация) за да провери какво става. Хубаво е да има такива съвестни граждани :D , които уведомяват съответните органи :D

                Коментар


                  #9
                  Абе не знам дали е повредено ,ама като поогледах улицата имаше още 2 ескорта бая залежали на пръв поглед и със спаднали гуми Утре ще зема да се обадя ,пък да видим дали ще ми теглят благословия за дето им губя времето Ако собственика пише ,да се обади да пием по бира П.С 55 коня е
                  kiro_of_the_day написа:
                  Към Тъмната страна отиваш ти млади момко ...
                  за сега ще бъда примерен гражданин
                  Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                  Коментар

                  Working...
                  X