Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде е Крома-та 2?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде е Крома-та 2?

    Колеги, защо никой не споменава този за мен много добър екземпляр.Във форума имаме доста разнообразни фиатки, ама никой не споменава дори, че се е загледал по някоя Крома и възнамерява да се сдобие с такава.Аз бих искал да имам, но парите, които струва са непосилни за мен. Може би по-нататък, но времето ще покаже.Та за това, имаме колеги със Гранде, което като цена е на цената на една 1-2 годишна Крома. Е, вярно не е нова за разлика от Грандето, но си е къде, къде по-кола за мен поне.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Този понеделник я видях за пръв път на живо! Не беше с бг регистрация!Направо се влюбих! Супер е!
    Space Star 1.9 DID

    Коментар


      #3
      http://store2.data.bg/trace/AutoBild....6%20June/Ей тук статиqта от АутоБилд
      Ex Fiat 126P
      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
      Alfa Romeo 147 1.6 TS
      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

      Коментар


        #4
        Егати лимузината Перфектна е!!!Тези какви коли взеха да правят от хубава по-хубава
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #5
          Re: Къде е Крома-та 2?

          BO написа:
          Колеги, защо никой не споменава този за мен много добър екземпляр.Във форума имаме доста разнообразни фиатки, ама никой не споменава дори, че се е загледал по някоя Крома и възнамерява да се сдобие с такава.Аз бих искал да имам, но парите, които струва са непосилни за мен. Може би по-нататък, но времето ще покаже.Та за това, имаме колеги със Гранде, което като цена е на цената на една 1-2 годишна Крома. Е, вярно не е нова за разлика от Грандето, но си е къде, къде по-кола за мен поне.
          Скъпичка е, затова предполагам не е в интересите на хората.Иначе н Италия много ги карат, почти всяко такси е Крома.В Бергамо се возих на такова, впечатленията са ми прекрасни.Двигателят 1.9 не се чуваше в купето.Я да направим една справка как вървят по белия свят употребяваните 1,2 годишни екземпляри:http://www.webmobil24.com/web/bu/suc...CC%CE%C1%C8%CB
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            В Кюстендил има една такава черна красавица... Всеки път като я видя ми потичат лигите...
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              автомобила е много практичен, но цената му е много близка до АR 159...
              "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
              (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

              Коментар


                #8
                Аз съм виждал единствено пред Шоурума на АИ и на Пловдивския панаир Според мен ако беше седан щеше да има по голям успех П.С има ли такова животно Крома 2.4 JTD ,че в АИ сайта не видях Много е малка гамата мотори май http://www.fiat.bg/index.php?pid=36&id_model=15
                Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                Коментар


                  #9
                  RoMeO_156_GTA написа:
                  П.С има ли такова животно Крома 2.4 JTD ,че в АИ сайта не видях Много е малка гамата мотори май http://www.fiat.bg/index.php?pid=36&id_model=15
                  Има, не знам защо го няма на сайта. Даже май, че има вариант с 200к.с.

                  Коментар


                    #10
                    Nino чак в подписа си е сложил упътване за търсачката, ама няма кой да чете:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ht=cromaОще преди година и половина съм пуснал тази тема. А снимките са правени преди 2 години, на предпремиерата в Пловдив.

                    Коментар


                      #11
                      Да прав си Деяне, даже може съвсем скоро да се наказваме за тези неща!!! Аман, този форум взе да става тежък за работа, не носещ информация и все по-трудно ТЯ да се намира! Аман от паласпурници купили фиатче, открили ни в гугъла, чели не дочели и ПРАС НОВА ТЕМА, нов проблем, все-едно цялото интернет пространство чака да се появи точно НЕГО с проблема си!!! Според мен специализиран, платено хостван форум е вече крайно време да прави подбор на подбора си.Свободните форуми да са в "дира"!
                      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                      Коментар


                        #12
                        ма ти много грубо... верно че тази седмица не можахме много да починем, и утре пак сме на работа...

                        Коментар


                          #13
                          Immortal написа:
                          ма ти много грубо... верно че тази седмица не можахме много да починем, и утре пак сме на работа...
                          Хич не е грубо, от анархия, човек вече почти не може да извлече полезна информация! Как беше приказката за количеството и качеството... май някой умен човек я беше казвал!?!
                          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                          Коментар


                            #14
                            "FIAT Croma 2.4 Multijet 20v" с 200к.с., в комбинация с автоматична скоростна кутия, струва 53990лв., а с добавени всички екстри минава доста над 60’000лв. Дори и "FIAT Croma 1.9 Multijet 16v" с 150к.с., може да достигне 60’000лв., ако се добавят достатъчно опции Точно това е и причината да не се среща толкова често по улиците

                            Коментар

                            Working...
                            X