Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой раздел от форума четете най много?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой раздел от форума четете най много?

    Ако трябва да ги подредя ето как ще изглежда класацията ми.1.Дизели-поради това че съм с дизел.2.Консултации-винаги има на кой да се помогне3.Общи приказки-има много интересни въпроси от всякакво естество4.Продава-сондирам цените на Браво нали ме гложди нещо отвътре5.Интересни снимки и клипове-разведрява ме.6.Спирачна система-много интересен покрай ABS на Лукас7.Авто електроника-много интересни решения за автомобилите ни.8.Автотуризъм-набелязвам си места за посещение.9.Моторни спортове-фен съм на Формула 110.Истории-има интересни случки от преживяванията на потребители.Останалите няма да ги включвам не ,че не ги чета и те си имат отделено време.Гласувах за Дизели.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #3
    Като модератор на Общи...и Интересни ... - то е ясно. Освен това Газовите уредби, Консултации и Продава.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #4
      еее сложно е така само с 1 да гласуваш аз не мога да реша и в почвам отгоре надолу...по принцип в фиат и срещите и как да си премерим конете по малко се пише така че повечето пъти съм в общи от там ако има нещо в туризъм и черната хроника консултации газовите я пропускам нищо че съм с газова,дизеле покрай на баща ми колата, надолу ако е писал някой ако ли не продава и 1 нагоре до купува и тва е Та вот за........консултации ше е просто раздела е полезен
      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

      Коментар


        #5
        аз чета всичко наред , но иначе общи и консултации са ми любими
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #6
          Чета това. което не съм прочела предишния ден!Всички теми!

          Коментар


            #7
            Винаги цъкам на "Вижте всички актуални мнения" и излизат всички теми, където има нови мнения от последното ми влизане. Така е най-удобно.

            Коментар


              #8
              Едва 47 гласа какво става нещо не ви се гласува.Между другото забелязах ,че от общия брой потребители на форума тези които нямат и по едно мнение са вече около 2230 от общ брой 5200.Няма да вадя никакви изводи от това.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #9
                1. Общи приказки2. ДизелиИ двете по равно (но няма опция да се гласува за два раздела едновременно, за това избрах - Общи приказчици)

                Коментар


                  #10
                  1, Консултации - защото най-полезните неща са там.2, Общи приказки - за развлечение,3, Продава - защото на мойта Брадва все има по още нещо за доизпипване;4, Купува - за сравнение на цените,5, Тунинг - но там почти нищо от нещата дето ми трябват ги не намирам6, Газови уредби - понеже сам на път да не карам само на бензин, рано или късно, и да знам какво търся.7, Фиат - логично;8, FAQ;9, Интересни снимки - когато има интернет за хабене;10, Останалите - но доста по-рядко - само при наличие на достатъчно свободно време(все пак нормалното е: работата преди удоволствието, а и реалния преди виртуалния свят - да поставя човек)
                  Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                  Коментар


                    #11
                    и аз чете на ред от горе до долу

                    Коментар


                      #12
                      Всичко преглеждам, но доста прескачам
                      Fiat Brava 1.2 SX '99 (182B2.000)
                      http://fiat.comnet.bg/

                      Коментар


                        #13
                        Само 69 гласа личи си колко от 5300 потребители четат форума.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #14
                          Преглеждам Дизели и Консултации, това е за 1-во място.След тях идва ред на Общи приказки, и Продава.
                          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                          Коментар

                          Working...
                          X