Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За преходниците от голямо към малко радио (пунто 2)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За преходниците от голямо към малко радио (пунто 2)

    Здравейте, вече 1-2 седмици си карам така (с обикновено радио на мястото на голямото), защото не могат да ми поръчат преходник (нямало и там от където поръчвали в наличност) - та някой знае ли от къде мога да си купя това чудо ? Просто ми писна през деня да гледам грозни пластмаси при иначе красивото табло ...

    #2
    Какво ще кажеш да ти подаря един преходник, пък ше имаш да черпиш :PП.П.И между другото се нарича адаптер
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      ами напълно съм съгласен, предполагам ти трябва адрес ? Като се прибера ще ти пратя на ЛС адреса и с наложен платеж, а като дойда до София ще черпя...

      Коментар


        #4
        Откъде мога да си намеря таквоз чудо на техниката ... И на мойто браво ще му трябва такова скоро като му взема Плеъра...

        Коментар


          #5
          Аз и за Браво имах, ама го дадох Иначе в магазините или в монтажни центрове за аудио-техника трябва да има адаптери

          Коментар


            #6
            Днес благодарение на колегата Kuku адаптера пристигна и вече таблото ми е красиво както когато купих колата ... Много благодаря, дано има все повече такива хора като него ! Официално му обещавам (както направих и по телефона) да го черпя на италфеста

            Коментар


              #7
              Браво, радвам се, че всичко е станало както трябва

              Коментар

              Working...
              X