Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ФИА ПОТВЪРДИ: МАКЛАРЪН ПОЧВА ОТ НУЛАТА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ФИА ПОТВЪРДИ: МАКЛАРЪН ПОЧВА ОТ НУЛАТА

    Световната автомобилна федерация ФИА потвърди официално наказанието на Макларън Мерцедес. Отборът бе обявен за виновен в Шпионския скандал, в който бе замесен основния конкурент на ,,сребърните стрели
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    Re: ФИА ПОТВЪРДИ: МАКЛАРЪН ПОЧВА ОТ НУЛАТА

    [quote:beb7cf882a="soulkeeper"]Световната автомобилна федерация ФИА потвърди официално наказанието на Макларън Мерцедес. Отборът бе обявен за виновен в Шпионския скандал, в който бе замесен основния конкурент на ,,сребърните стрели
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      От една страна се радвам за това решение, а от друга ми е мъчно. И то най-вече за Алонсо, защото се появи Хамилтън (да наистина кара много добре, феномен е, но не е нужно да го бутат още и само и само да е пред Шумахер и от първата година да стане шампион. Първа година, дебютанта стана шампион, първия по рода си, друг такъв няма). И кой го отнесе-Алонсо. Кой правй настройките до 80%-Алонсо. А кой взимаше победите в началото-Хамилтън. Е НЕ МОЖЕ ТАКА СЪС ЗОР!!!!! Не става просто. И аз лично не виждам смисъла на това нещо. Оттук нататък мисля, че Алонсо няма бъдеще в МакЛарън и дано се пренасочи. Дори и в Рено да се върне пак ще му е по-добре.
      Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
      Настояща: VW Polo 1.1i '92

      Коментар


        #4
        Важното е, че точките на Алонсо са си ОК!А и има нещо доста тъпо ... значи в крайна сметка някакъв шеф на Ферари предава информация на главния дизайнер на Макларън и накрая си го отнасят Макларън. В случая какво са виновни, че оня се е разплямпал, ебаси.

        Коментар


          #5
          Ц-ц-ц-ц-ц !!!МАФИЯ!!! Аман бе! Тия червените винаги се оправят добре с конспирациите, сделки под масата и удряне на рамо!!!
          Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

          Коментар


            #6
            Веб, "придобиване на информация" и "използване на информация" са две различни неща

            Коментар


              #7
              Вие пък какво го съжалявате този цървул Алонсо - нито той ще стане някога Шумахер, още по-малко пък циганчето, дори и да стане най-младият шампион. А тези наглеци отдавна трябваше да ги изхвърлят от шампионата с многобройните им селски номерца и тънки сметки.
              Fiat Marea Weekend 1,6 16V

              Коментар


                #8
                Re: ФИА ПОТВЪРДИ: МАКЛАРЪН ПОЧВА ОТ НУЛАТА

                [quote:06a8b3a0c2="soulkeeper"].......размер на 1000 милиона долара
                Marea Weekend HLX Jtd 110

                oO(_)____////____(_)Oo

                Коментар


                  #9
                  Малко им е наказанието, аз не съм доволен. Значи използват ноухау от ферари, а пилотите продължават в надпреварата за титлата, каква е логиката? Колкото тима толкова и пилотите трябва да го отнесат и тоя черния да се връща в сериите, от които е дошъл, че се дразня като гледам как го подпират всички. Де да караше Миша все още да види тоя мумурок откъде изгрява слънцето.
                  Lancia Y, 1.2, 60

                  Коментар


                    #10
                    Нещо от днес има ли относно случая.Чувам от колеги ,че отменят наказанието.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        А бе и Алонсо е гадно копеле, какво ли не направи за да спъне Хамилтън, колко стоя в бокса за да неможе малкия да излезе за бърза обиколка, пък да не забравяме и радостта му когато някой е пред него и отпадне, още на пистата почва да злорадства, когато Райконен беше пред него миналата година и катастрофира гада още там започна да маха победоносно с ръце, а Хамилтън като спука гума и гада стана трети, каква радост какво чудо. А бе никакво спорстменство иначе като карач е добър, но има и друга страна на медала, аз лично ги мразя такива копелета.
                        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                        Коментар


                          #13
                          deadairplane написа:
                          wwweb написа:
                          Важното е, че точките на Алонсо са си ОК!А и има нещо доста тъпо ... значи в крайна сметка някакъв шеф на Ферари предава информация на главния дизайнер на Макларън и накрая си го отнасят Макларън. В случая какво са виновни, че оня се е разплямпал, ебаси.
                          Наистина не разбирам в кой форум съм!!! Не е ли Ферари, Фиат? Що за съжаление към враговете. Наистина жалко за Галфонсо направи точки с ноухау на Ферари и сега продължава. Вярно че не той е крадеца ама той използва откраднатото и за това има точки. Трябваше и неговите да отнемат.Ееееех каде е сега Шуми да ги научи тия нещастници
                          Не мислиш ли, че трябва да се взима обективна позиция!
                          NikMar написа:
                          А бе и Алонсо е гадно копеле, какво ли не направи за да спъне Хамилтън, колко стоя в бокса за да неможе малкия да излезе за бърза обиколка, пък да не забравяме и радостта му когато някой е пред него и отпадне, още на пистата почва да злорадства, когато Райконен беше пред него миналата година и катастрофира гада още там започна да маха победоносно с ръце, а Хамилтън като спука гума и гада стана трети, каква радост какво чудо. А бе никакво спорстменство иначе като карач е добър, но има и друга страна на медала, аз лично ги мразя такива копелета.
                          И аз!
                          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                          Коментар


                            #14
                            Executer написа:
                            NikMar написа:
                            А бе и Алонсо е гадно копеле, какво ли не направи за да спъне Хамилтън, колко стоя в бокса за да неможе малкия да излезе за бърза обиколка, пък да не забравяме и радостта му когато някой е пред него и отпадне, още на пистата почва да злорадства, когато Райконен беше пред него миналата година и катастрофира гада още там започна да маха победоносно с ръце, а Хамилтън като спука гума и гада стана трети, каква радост какво чудо. А бе никакво спорстменство иначе като карач е добър, но има и друга страна на медала, аз лично ги мразя такива копелета.
                            И аз!
                            С вас съм този така да го мразя като го вида и почва да ми се драйфа... само глупости говори и груби сички около него, отбора му бил крив че не ставал първи ем като е царвул как ще стане?!
                            Fiat Uno 70SX

                            Коментар


                              #15
                              Executer написа:
                              С вас съм този така да го мразя като го вида и почва да ми се драйфа... само глупости говори и груби сички около него, отбора му бил крив че не ставал първи ем като е царвул как ще стане?!
                              Нали знаеш приказката "на кривия вълната му пречи".
                              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                              Коментар

                              Working...
                              X