Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за бири :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за бири :)

    Много ще съм благодарен, ако някой може да ми обясни как стои въпрошчето с... вноса на алкохол с цел търговия. По-скоро внос на неголеми количества, да речем по ... абе колкото да залива няколко кръчми, съвсем условно.Интересува ме какво е положението за ЕС - Чехия, Полша, Словения ... и извън Съюза: Сърбия, Черна Гора, БЮРМакедония, Русия... Квоти, акцизи, с кого трябва да се говори, на кого да се дадат 200 марки и едно прасе...Ако има някой просветлен, нека ми фръли малко светлина. Черпя с ... Каменица
    Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

    #2
    Адаш, що пък БЮРМ? Не признаваш ли конституционното им име? Цяла България го е признала, даже и САЩ. Само заради византийците все още в ЕС не са го признали...

    Коментар


      #3
      Immortal написа:
      Адаш, що пък БЮРМ? Не признаваш ли конституционното им име? Цяла България го е признала, даже и САЩ. Само заради византийците все още в ЕС не са го признали...
      Горките толко са я закъсали, че името им е най-малкиот проблем Честно казано и гнусните византяги имат право! А най ми е интересно какво име биха предложили самите те Западна България!? Ние имаме доста грехове спрямо хората в Македония, а именно че търпим официалната простотия на сърбоманската влада и гаврите на журналягите и историците-белетристи! Византийците са нагляри, но поне се държат по-достойно!!! Имат топки да отстояват мнението си, а ние само се съгласяваме "по конституция", но срещу това се получава "направи добро, да изядеш говно" Но има още време! Ще им оврат чутурите като ги напънат шиптарите. След Косово са те да не кажа "ние" Имам много добри приятели македонци, даже преди месец бях на сватба там. Нямам нищо против светоусещането им, стига да не се държат като изтрещеляци! А колко хора ми казаха неща от типа "ние сме една вяра, един език, един народ!", чак ми става странно...Дайте сега за пивото!!!, че ще иде в батака темата!САКАМ СКОПСКО!!!
      Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

      Коментар


        #4
        DEYAN IYI написа:
        Immortal написа:
        Адаш, що пък БЮРМ? Не признаваш ли конституционното им име? Цяла България го е признала, даже и САЩ. Само заради византийците все още в ЕС не са го признали...
        Горките толко са я закъсали, че името им е най-малкиот проблем Честно казано и гнусните византяги имат право! А най ми е интересно какво име биха предложили самите те Западна България!? Ние имаме доста грехове спрямо хората в Македония, а именно че търпим официалната простотия на сърбоманската влада и гаврите на журналягите и историците-белетристи! Византийците са нагляри, но поне се държат по-достойно!!! Имат топки да отстояват мнението си, а ние само се съгласяваме "по конституция", но срещу това се получава "направи добро, да изядеш говно" Но има още време! Ще им оврат чутурите като ги напънат шиптарите. След Косово са те да не кажа "ние" Имам много добри приятели македонци, даже преди месец бях на сватба там. Нямам нищо против светоусещането им, стига да не се държат като изтрещеляци! А колко хора ми казаха неща от типа "ние сме една вяра, един език, един народ!", чак ми става странно...И аз се учудх ,като ми казаха:ми ние сме си наши"И АЗ ИСКАМ ТИКВЕШКА РАКИЯДайте сега за пивото!!!, че ще иде в батака темата!САКАМ СКОПСКО!!!

        Коментар


          #5
          ЦЪК Теб те интересува "Закон за акцизите и данъчните складове", но разгледай и другите

          Коментар

          Working...
          X