Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ех, Канадски....sms-и

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ех, Канадски....sms-и

    Може би не е точно тук мястото, но все пак ще пробвам. Някой от вас изпращал ли е смс-и в чужбина и по-специално в Унгария и Канада? Не може да няма някакъв сайт за безплатни смс-и. Моля ви ако някой е изпращал смс-и на аверчета в чужбина, да сподели с мен сайтчето, от който е пращал.Благодаря предварително!
    Един за всички, всички за мен

    #2
    Re: ех, Канадски....sms-и

    presinka написа:
    Може би не е точно тук мястото, но все пак ще пробвам. Някой от вас изпращал ли е смс-и в чужбина и по-специално в Унгария и Канада? Не може да няма някакъв сайт за безплатни смс-и. Моля ви ако някой е изпращал смс-и на аверчета в чужбина, да сподели с мен сайтчето, от който е пращал.Благодаря предварително!
    Виж този: http://mobisms.bg/Mоже и да ти свърши работа, но не съм го разглеждал по-обстойно!
    Space Star 1.9 DID

    Коментар


      #3
      Ако знаеш името на оператора потърси сайта му, сигурно има опция за пращане на смс-и, ама като нищо може да има регистрация с телефонен номер като в сайта на глобул примерно.
      Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

      Коментар


        #4
        Има една програма Voip Discount , регистрираш се в нея и получаваш няколко безплатни СМС-а, можеш също така да направиш няколко безплатни разговора, ограничени откъм време (около 1 мин.) до чужбина, но не съм сигурен точно до кой държави.

        Коментар


          #5
          Таз програма и аз я имах ... Дават ти 1 или 2 евро и можеш да пращаш смс-и или да провеждаш разговори ,докато не изчерпаш сумата и евентуално ако си доволен да презаредиш...Програмата е добра , но иска хубава връзка за разговорите

          Коментар


            #6
            Dzver написа:
            Ако знаеш името на оператора потърси сайта му, сигурно има опция за пращане на смс-и, ама като нищо може да има регистрация с телефонен номер като в сайта на глобул примерно.
            Сто процента е така. Чуждите оператори искат за регистрация телефонен номер и ZIP Code(т. е. пощенски код), както и адрес, отговарящ на пощенския код!
            Space Star 1.9 DID

            Коментар


              #7
              Dzver написа:
              Ако знаеш името на оператора потърси сайта му, сигурно има опция за пращане на смс-и, ама като нищо може да има регистрация с телефонен номер като в сайта на глобул примерно.
              +Колега, точно така процедирах. Обаче имам затруднения с унгарския оператор. За разлика от сайта на мтел,където може да избереш на български или на английски да ти пише, унгарците понеже са егоисти и си мислят, че всички им знаят езика, та са го направили само на унгарски. Сега ще пробвам сайтчето, което сте ми препоръчали. Благодаря на всички!
              Един за всички, всички за мен

              Коментар

              Working...
              X