Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся пластмасовата "панта" от щеката на капака

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся пластмасовата "панта" от щеката на капака

    Има ли някой от Варна, който да продава типо/темпра/алфа или нещо от сорта на части. Имам един много дребен и досаден пробем. Счупена ми е пластмасовата "панта" която държи лостчето дето подпира капака. Мога да си приспособя нещичко, ама искам да си ми е оригинално, така че ако някой има, и е от Варна да се обажда. Предполагам че из моргите ще има, ама съм много скаран с почти всички моргаджии, и трябва да пращам някой, което не ме кефи. Така че ако някой му се намира излишно да се обади, или да каже на каква цена е съгласен да се раздели с гадта п.п.Предполагам че това е по скоро за раздела купувам, ама там никой няма да го прочете, така че молбата ми е да я задържите тука поне няколко дена, после можете да триете темата, мерси предварително
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    #2
    мисля, че мога да намеря една опелска щипка такава

    Коментар


      #3
      Имам няколко, ти сливи ли има в устата до сега!? Как да ти ги пратя? Разбери се с Явор ако идва скоро да ги вземе.
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        Моята е същата и се изважда постоянно ако може и за мен една и много ми стана черпнята.МОже и като се завърна да ви навестя на PEOPLES и там да сия получа.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Tornado написа:
          Моята е същата и се изважда постоянно ако може и за мен една и много ми стана черпнята.МОже и като се завърна да ви навестя на PEOPLES и там да сия получа.
          Няма проблем, предполагам на Емо няма да му трябват две, а иначе съм ги вземал преди от "Славянка" в Пазарджик, оная дебелата си ме харесваше!
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            Малей какъв съм загубен, да не пусна темата преди. Слави незнам как да ти кажа, освен че бирата е от мен, засега не е спешно. Ако се видите с Ключаря, можеш да му я дадеш, а с него ще се видим на ливадите. Така че ще осъществим размяната. Остава някой ден да отскочим до софия специално да се видим с вас, но засега не се очертава. Първо имаме да ходим по баирите. п.п.Мисля че ключаря ще праща едни части за колегата ///// тези дни, така че може и моята пантичка да пристигне тогава. Но ние на 14-ти заминаваме, така че по добре да си стои в Коста, и той да ми я даде като се видим на Ливадите.п.п.Много ме е яд, че не се видяхме, но сега е момента да ожънем преди големите разходи, работихме и събота и неделя, ама така е . Ни мой каза на шефа да си гледа работата
            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
            ИТАЛФЕСТ 2007

            Коментар

            Working...
            X