Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Медальон със снимка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Медальон със снимка

    Колеги,Знае ли някой къде мога да си направя от тези старовремските медальони със снимка. Отварят се и вътре керамична снимка.Ходих при златара дето ни прави сватбените халки, но ми каза 200 лева само за медальона и снимката сам да си я слагам. Като му казах, че снимката е керамична опули едни очи и каза сам да се оправям. Пък аз ми се ще да дам снимките на някой златар или фотограф и той да ми направи медальон.Търсих из нета и намерих една пловдивска фирма, която прави фотокерамика (повечето са за надгробни камъни, но тази споменават и медальони), но пък те само снимката ще ми направят. Пък и за снимката си мисля, че трябва някакъв пиниз - я да е в анфас, или да е чернобяла.Отделно ще трябва да търся златар дето да може да направи медальон по тази снимка.Та ако някой е чувал да се правят някъде такива медальони ще съм му много благодарен.Или пък ако има каталог със гравюри за външната страна на медальон.
    Пеш
    ----
    Ex Peugeot 206 -Служебен
    ----
    Ex Brava 1.6 16V ELX

    #2
    Едва ли ще намериш човек, който да направи и двете заедно.вариант 1 (препоръчителен) - намираш кой да направи керамиката и по нея златар прави медальона.подвариант - има художници, които рисуват емайл, портретът е рисуван и пак при златар.вариант 2 - купуваш медальон и после набутваш/напъхваш/натъпкваш снимката в него.Старинни медальони търси по антиквариатите.Цена от 200 лева може да се окаже ниска.
    Brava 1.6 16V, Бензин

    Коментар

    Working...
    X