Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Морски змии!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ето малко инфо и снимки:http://forum.all.bg/printthread.php/...5495/type/posthttp://images.google.bg/images?sourc...=1&sa=N&tab=wi
    Space Star 1.9 DID

    Коментар


      #17
      bellew написа:
      Не са необичайна гледка по скалистите места. До колкото знам не са отровни. Виждал съм и по-големи екземпляри от тези за които споменавате. Важно е да не се изпада в паника - паниката и страха се лекуват най-добре със салата от миди и бира
      Напротив, доста обичайна гледка си бяха доскоро, специално на юг си ги имаше почти навсякъде където има скали, скоро не съм обикалял по скалите, но принципно именно заради подобни твари без крака ги избягвам. Изобщо всичко, което има повече от 4 и по-малко от 2 крака не ми го хвали.
      Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

      Коментар


        #18
        е добре де. Аз доколкото знам, змиите не ходят в солени води. Аз затова ходя на море, защото няма опасност от змии (поне до сега). А тия змии само по брега ли някъде плуват или и навътре навлизат?
        Един за всички, всички за мен

        Коментар


          #19
          Абе плуват си в морето покрай скалите, но не са морски като онези дето имат хриле, водни са си като в язовирите, ама са по-дълги и са пак толкова тънки. Бе гадост...
          Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

          Коментар


            #20
            Отврат. Представяш ли си- както си плуваш и гледаш някаква змийчуга плува успоредно с теб и ти се блещи и съска . УЖАС!!!
            Един за всички, всички за мен

            Коментар


              #21
              Dzver написа:
              ...като онези дето имат хриле...
              Змия с хриле
              Alfa 159 SW 2.4 Ti
              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

              Коментар


                #22
                а разлика между "змия" и "змиорка" има ли?
                Един за всички, всички за мен

                Коментар


                  #23
                  Да има разлика.Змиорката си е риба.

                  Коментар


                    #24
                    И се яде и е вкусна

                    Коментар


                      #25
                      gamma написа:
                      Dzver написа:
                      ...като онези дето имат хриле...
                      Змия с хриле
                      За морски змии не си ли чувал? Коралови примерно, едни от най-отровните.
                      Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

                      Коментар


                        #26
                        абе все е чудовищв, все е гнусно и все е ужасяващо страшно. То вярно, че някои хора си хапват змийчици, ама те и червеи чдат, хлебарките даже са деликатес. Някой опитвал ли е змия?
                        Един за всички, всички за мен

                        Коментар


                          #27
                          Dzver написа:
                          За морски змии не си ли чувал? Коралови примерно, едни от най-отровните.
                          Чувал съм, ама все съм си мислил, че змиите (каквито и да са те) си дишат с бели дробове
                          Alfa 159 SW 2.4 Ti
                          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                          Коментар


                            #28
                            presinka написа:
                            абе все е чудовищв, все е гнусно и все е ужасяващо страшно. То вярно, че някои хора си хапват змийчици, ама те и червеи чдат, хлебарките даже са деликатес. Някой опитвал ли е змия?
                            Толкова са симпатични змийте,някои даже се забавляват с тях http://vbox7.com/play:721f9e3f

                            Коментар

                            Working...
                            X