Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обвинихаме в антибългарски изказвания(:

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обвинихаме в антибългарски изказвания(:

    Да се оплача и аз от един форум, в който пиша съвсем от скоро. Няма да споменавам кой е той, само ще дам жокер, че ако погледнете подписа ми и ще се сетите кой е той. Та значи, аз съм новичък там едва с 20-тина мнения (нямам и намерение да правя повече). Млад колега пуска тема за подготовката на колата си за зимния сезон, тъй като е нов горд собственик на някакво возило. И тъй като никой не му е отговорил, решвам да му обясня за какво да се подготви и т.н. (и тук имаме една такава тема). Но въпросните колеги ме подхващат със следното: За какво трябвало да се сменя маслото на скоростната кутия? Аз отговарям, че ако колата е купена на скоро (от българин например, който я е търкалял в бг), не се знае какво е наливал в нея и ще има проблем през зимата. И от това ми изказаване ме обвиниха в антибългарско изказване, което ме издразни многоооооооо. И най-неочаквано за мен, бях оставен без право на отговор. Темата беше заключена за мен, но не и за др. потребители. А те продължават да ме обвиняват в това. Обясних на кратко в ЛС до т.нар. модератор (не знам дали е такъв, просто никъде не е отбелязано кой е модератор и т.н. както е при нас) за какво става въпрос. Пожелах му лека вечер, съвсем добронамерено и зачаках отговор. Той ми отвърна: лека и мир да има! И тук сме били свидетели на леки сдърпвания м/у съфорумци, но никога, никой не е бил оставян без право на отговор!Съжалявам ако съм Ви отегчил с дългите си обяснения, но просто много се издразних! Все пак сме се събрали там и тук разбира се за да си помагаме, а не да се караме за глупости.
    Space Star 1.9 DID

    #2
    Съчувствам ти, много е неприятно да не можеш да се защитиш. Изобщо аз съм стигнал до извода, че виртуалните спречквания могат да бъдат много натоварващи и изнервящи. По тази причина се стремя ( но не винаги го изпълнявам ) да не пиша в теми, които усещам, че могат да доведат до конфликт.Съвсем друго нещо си е реалността - една две тупалки и спора е разрешен бързо и цивилизовано .
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      Колега Роко! Без да обиждам никого все пак има разлика м/у нашия форум и останалите. Не знам дали някой е обръщал внимание, но на другите места винаги има една такава озлобеност особено към новите (тези с по малко мнения, които се оказват с много по-голям опит от др. с повече мнения най-накрая) и се цели да им се покаже, че едва ли не нямат право да се изказват по-някои мнения и не са дорасли още за това. И тук сме имали такива случай, даже най-вероято и аз съм издразнил някого с някоя глупава тема или отговор (тук е мястото на модераторите да ме нахокат), но както казваш ти тук сме за да си помагаме, да обменяме опит и да научаме все нови неща, а не да се караме. Но на някои други места явно не мислят така. Тогава се питам има ли смисъл да ги посещаваме??? Няма да започвам темата за 2-та форума наново, но разликата е огромна м/у fiat-bg..com и м/у fiat-bg.org.
      Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
      Настояща: VW Polo 1.1i '92

      Коментар


        #4
        Абе кво ти дреме к..о разликата между тоя форум и другите, че хората са си такива каквито са (модераторите също ) а преди всичко хора !!! хаххаа спечелих си почерпката на фона на излагацията на нашите национали
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #5
          аз ако бях на твое място щях да ги направя луди тези модератори първо пробваш с нова регистрация с друго име, например: Rado_, Rado_pak_az, _Radoo и т.н.Ако пак не стане да пишеш в темата явно има някаква забрана по ip, тогава минаваш през някое proxy чрез някоя програмка и готово. Ако по принцип са я затворили темата, тогава тези които са писали вътре са само модератори и тогава пускаш нова тема, ако и нея затворят пак нова и нова тема. Като сложат бан, правиш пак нова регистрация с друго ip и просто ги подлудяваш :D Каквито и да са им правилата не са правиа другия вариант е да им теглиш една и да не се занимаваш
          Audi 1.8S златен талон

          Коментар


            #6
            Прави са - антибългарско е да се "модерира" немски автомобил!

            Коментар


              #7
              lllubo написа:
              аз ако бях на твое място щях да ги направя луди тези модератори първо пробваш с нова регистрация с друго име, например: Rado_, Rado_pak_az, _Radoo и т.н.Ако пак не стане да пишеш в темата явно има някаква забрана по ip, тогава минаваш през някое proxy чрез някоя програмка и готово. Ако по принцип са я затворили темата, тогава тези които са писали вътре са само модератори и тогава пускаш нова тема, ако и нея затворят пак нова и нова тема. Като сложат бан, правиш пак нова регистрация с друго ip и просто ги подлудяваш :D Каквито и да са им правилата не са правиа другия вариант е да им теглиш една и да не се занимаваш
              Че това го права вече близо година.Такива гаври че нема да ви разправам.Но тези си остават нещастници.

              Коментар

              Working...
              X