Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Айде и аз да се похваля с нещо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Айде и аз да се похваля с нещо

    Оня ден взех салона от колегата granturismo,вчера му теглих едно пране,че беше стоял в мазе и днес го монтирах,седалки+кори на врати,типора стана лудница,кофти ми е фотото и не си личи много добре,иначе седалките са черни,салона се води GT(седалките не са като на обикновеното типо,по твърди са и други като форма),слага се на гран туризмо и на седичивалволе :D
    Прикачени файлове
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    Браво,сега изглежда по-добре
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #3
      А подлакатника м/у седалките фабричен ли е или е слаган допълнително. Аз имам такъв на темпрата фабричен, но не се отваря, а този ми се струва на снимката, че се отваря

      Коментар


        #4
        Идеално изглеждат седлките
        Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


        Когато целта е всичко и пътят е без значение!

        Коментар


          #5
          cilag написа:
          А подлакатника м/у седалките фабричен ли е или е слаган допълнително. Аз имам такъв на темпрата фабричен, но не се отваря, а този ми се струва на снимката, че се отваря
          Допълнително си го сложих,че преди 2-3 седмици работата ми беше свързана с каране и на ден въртях по 150-200км в задръстванията в София и се кривях целия,та с него ми беше по удобно,иначе нищо не може да замени фабричния,този се отваря,то си е цяло барче,но е боклук,не може да се вдига като фабричния...
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            А, бе как я въртиш на ръчна с тоя подлакътник. Аз никога няма да си сложа такова нещо!

            Коментар


              #7
              ///// написа:
              А, бе как я въртиш на ръчна с тоя подлакътник. Аз никога няма да си сложа такова нещо!
              ...ааааа, как...това е супер удобно приспособление, особенно ако пътуваш на дълъг път. В темпрата имах, после в Логан-а и Авео-то - не. Преди месец сложих такова в Авео-то и се родих...

              Коментар


                #8
                ///// написа:
                А, бе как я въртиш на ръчна с тоя подлакътник. Аз никога няма да си сложа такова нещо!
                Ееееее точно за това искам да го махам,виж мислиме еднакво На всяка ръчна ходя издран 3 дни Ще го мисля да го правя да се вдига нагоре
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  Супер, батка, със здраве да си се возиш в него
                  A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                  e30 forever!

                  Коментар


                    #10
                    BEX---GT написа:
                    Супер, батка, със здраве да си се возиш в него
                    Мерси мерси
                    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                    Коментар

                    Working...
                    X