Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подобрения към голфарския вид

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    За затъмняване на джамовте мога да ти дам тел.Ако искаш се обади и питай колко ще ти вземе.но няма да е 150 със сигурност.Ако се разберете може да дойде до вас.GSM-0878275884
    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

    Коментар


      #32
      Ето и с черни джанти,но според мен седи гадно
      Прикачени файлове
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #33
        Освен с фотошопа, стъклата се потъмняват най-добре с метализиране ("опушване"). Фолио-молио е майтап работа. Правят ги и преливащо. Най-важното е, че през тях се вижда кристално ясно отвътре навън. Единствените ограничения са, че правилника разрешава само задните странични стъкла.
        no pain no pain

        Коментар


          #34
          ми като не те биша с Photoshopa
          Fiat Bravo 1.9 TD100

          Коментар


            #35
            AlBundy написа:
            Освен с фотошопа, стъклата се потъмняват най-добре с метализиране ("опушване"). Фолио-молио е майтап работа. Правят ги и преливащо. Най-важното е, че през тях се вижда кристално ясно отвътре навън. Единствените ограничения са, че правилника разрешава само задните странични стъкла.
            Колко струша тази процедура и каде се прави? Дай малко инфо плс.
            Fiat Bravo 1.9 TD100

            Коментар


              #36
              Anaboliy написа:
              ми като не те биша с Photoshopa
              Правих го на бързо,че бързам за кръчма,ама не отричам,че съм кьопав с тая програма Ама и тебе не те бива особено
              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

              Коментар


                #37
                AlBundy написа:
                Освен с фотошопа, стъклата се потъмняват най-добре с метализиране ("опушване"). Фолио-молио е майтап работа. Правят ги и преливащо. Най-важното е, че през тях се вижда кристално ясно отвътре навън. Единствените ограничения са, че правилника разрешава само задните странични стъкла.
                Кажи къде опушват и още утре отивам
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #38
                  Ама леле... какви убиди само.... Потресен съм няма да коментирам....
                  Fiat Bravo 1.9 TD100

                  Коментар


                    #39
                    Anaboliy написа:
                    Ама леле... какши убиди само.... Потресен съм няма да коментирам....
                    Yellow_Flash_Colorz_PDT_14 Yellow_Flash_Colorz_PDT_13 Засрамих се
                    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                    Коментар


                      #40
                      Само ми спамите темата! А честно да си кажа първо колата няма така да изглежда на живо и второ на мен ми харесва как изглежда :D
                      >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                      Коментар


                        #41
                        Относно "опушването": За съжаление не знам вече къде правят. Последно си правих във Варна до гробищата някъде беше преди 15 години. Колата още я търкалят из Пловдив и не са мръднали стъклата. Само дето предните - преливащите, лично избърсах със слаб разтвор на солна киселина, когато излезе поправката в закона. Ако някой разбере нещо - интересува ме и мен
                        no pain no pain

                        Коментар


                          #42
                          Бързо търсене в гугъл показа този резултат:http://www.dilex2007.com/Ето и какво са писали в audi форума - http://audibg.com/index.php?showtopic=10179&mode=linear
                          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                          Коментар


                            #43
                            zarcov написа:
                            Мился да ги затъмня на 50% всички ми казват че е малко, а gamma не съм чувал за 15! Брат ми е манияк на тема Photoshop и е много добър. Днес говорих с един човек за фолио, защото искам да е хубава не аз да си го слагам и като ми каза 150 лева за 2 прозореца. Викам ооо аз толкова пари не мога да дам и за сега ще си стой така. Само да кажа че махнах и надписите отзад сега няма нищо. Цялата ще стане черна и скоро ако намеря джанти ще ги боядисам и те ще са черни!
                            Нещо не мога да разбера премяташ ли ни тук.Един път пишеш махнах надписите днес изведнъж го снимаш без стопове и гледам надписите там.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=18922
                            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                            Коментар


                              #44
                              Много се извинявам, ама аз надписи не виждам! Това което махнах е ето това! Това другото, което си мисля че казваш за мен е емблема.
                              Прикачени файлове
                              >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                              Коментар


                                #45
                                Зарко, пръскай един - два слоя лак отгоре и ще стане бомба...аз си направих светлоотразителите така и страничните мигачи и стана лъскаво, но само с лака отгоре! пръсни и не се притеснявай
                                A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                                e30 forever!

                                Коментар

                                Working...
                                X