Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подобрения към голфарския вид

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Подобрения към голфарския вид

    Ето още нещо което пипнах по мойта колица че наистина да заприлича на ГОЛФ! Поне някои хора смятат така!
    Прикачени файлове
    >>> PUNTO POWER - HGT<<<

    #2
    Това доколкото знам е забранено. Мислил ли си какво ще стане ако някой ти влезне изотзадзе?
    Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

    Коментар


      #3
      Еми ще трябва да правя ремонт! Много работи за забранени, но.....
      >>> PUNTO POWER - HGT<<<

      Коментар


        #4
        Е добре ремонт ... ламарини се правят ... а ако някой пострада? И него ли ще ремонтираш? Ами ако е дете? С всичко друго - правете каквото искате, но със сигурността на вас самите и околните - те това вече не е правилно. Случвало ми се е да карам след такъв със затъмнени стопове - повярвай ми едвам видях че светват. И повярвай ми някой дето е по-зле с очите хич няма и да види.
        Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

        Коментар


          #5
          Споко бе. Това с специален спрей и прозира, точно за тази цел е.
          Fiat Bravo 1.9 TD100

          Коментар


            #6
            С какво сте го пръскали,нещо не е станало много добре,матирано ми се вижда
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              #7
              Grisha написа:
              С какво сте го пръскали,нещо не е станало много добре,матирано ми се вижда
              Що бе бива според мен.Я кажи с какво го минахте каква марка спрей
              N.Y. State of Mind

              Коментар


                #8
                няма нищо по хубаво от една сток кола ,или от специализирана фирма за тунинг ! не мига да разбера каква е тая страстнова !! ама щом си ти харесва !
                фиатче Браво 2.0

                Коментар


                  #9
                  Един съвет от мен - пръснете една ръка лак отгоре и ще стане много по-добре
                  BMW E90 320D
                  ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                  ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                  ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                  Коментар


                    #10
                    На мен пък така ми харесва...
                    Alfa 159 SW 2.4 Ti
                    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                    Коментар


                      #11
                      kkp написа:
                      Е добре ремонт ... ламарини се правят ... а ако някой пострада? И него ли ще ремонтираш? Ами ако е дете? С всичко друго - правете каквото искате, но със сигурността на вас самите и околните - те това вече не е правилно. Случвало ми се е да карам след такъв със затъмнени стопове - повярвай ми едвам видях че светват. И повярвай ми някой дето е по-зле с очите хич няма и да види.
                      Точно тъй, а най-ме "кефят" едни голфове 3-ки с едни такива зелени стопове - етва посмъртно не мога да видя кога свети.
                      Ex Fiat 126P
                      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                      Alfa Romeo 147 1.6 TS
                      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                      Коментар


                        #12
                        Значи спрея не знам каква марка от бриколаж го взех. И принципно трябва да е лъскав, а той наистина стои малко матиран. Все пак сам съм си го правил и ми е за първи път. Трябва да го пръсна с някакъв лак или може би още някой слой с спрея, но се притеснявам да не стане найстина много тъмно. Но както Mescalin казва важното е на теб да ти харесва, а на мен ми харесва
                        >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                        Коментар


                          #13
                          Какъв е смисъла да се затъмнявав стопови, фарове и мигачи? Не е ли целта да се виждат вьзможно най-ясно?
                          http://vbox7.com/play:9726159a

                          Коментар


                            #14
                            Боже опази.И после който биел отзад виновен.
                            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                            Коментар


                              #15
                              Ако ми се случи (дано да не де) да ударя някой отзад и е с затъмнени стопове или изгоряла крушка - от 9 кладенеца вода ще пренеса, но няма да ме изкарат виновен.
                              Fiat Ritmo 105TC
                              1600cc 105к.с.

                              Коментар

                              Working...
                              X