Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам нова кола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    grishav mnogo stranni nishta goworishprodal sym unoto kakto si besheti ako si ziganin i pri prodajba wsi4ko smenqsh ewala......КИРИЛИЦААААААААА!!!
    2004 Audi A6 4F
    2002 Lancia Y

    Коментар


      #17
      Re: Имам нова кола

      KPEMATOP написа:
      някой от вас има ли такова типо с тоя мотор?
      Да аз ... но е на Темпра .... а защо?p.s. ЧЕСТИТО !!!
      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

      Коментар


        #18
        колко ви харчат варелите?моята харчи 10 градско и някаде 8-9 извънградско, махнах катализатора ще видя как ще е с разхода...могат ли грешките от ЕКУто да се четат от таблото или с мултицет?
        2004 Audi A6 4F
        2002 Lancia Y

        Коментар


          #19
          KPEMATOP написа:
          колко ви харчат варелите?
          АЗ НЯМАМ ТАКОВА ......!!!!!!!!!!!
          KPEMATOP написа:
          моята харчи 10 градско и някаде 8-9 извънградско, махнах катализатора ще видя как ще е с разхода...
          10-11 градско лято 11-12 градско зима 7-8 извънградско 115км/ч максимално
          KPEMATOP написа:
          могат ли грешките от ЕКУто да се четат от таблото или с мултицет?
          За съжеление само със стенд - специализиран или с компютър със необходимия хардуер и софтуер .... който между другото вече е време да се снабдим във форума - какво мислите другите????
          Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

          Коментар


            #20
            K-LINE четец ли ни трябва?
            2004 Audi A6 4F
            2002 Lancia Y

            Коментар


              #21
              ами то май лесно се прави, частите са някаде 10-20лв, ама лошото е, че не разбирам от електроника/електротехника
              2004 Audi A6 4F
              2002 Lancia Y

              Коментар


                #22
                KPEMATOP написа:
                ами то май лесно се прави, частите са някаде 10-20лв, ама лошото е, че не разбирам от електроника/електротехника
                Абе то май разводнихме темата ... ама да кажа и аз .... Мисля си че софта който чете фиат/алфа/ланча е само VISA/UNISCAN или специализирания на ФИАТ, но адаптера за VISA-та никак не е проста схема ето.s. Ако някой знае друг софтуер за четене /поне само за четене/ на нашите италианки ... а се обади ....Моля те пусни този пост в "Автоелектроника", а аз мисля че някъде имах Visa/Uniscan. Като гледам схемата е точно като за нея - с 2 RS232 интерфейса
                Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                Коментар


                  #23
                  За двата транзистора има ли информация или каквито намериш. Схемата не е е сложна. Откъде го взе това

                  Коментар


                    #24
                    ivo написа:
                    Моля те пусни този пост в "Автоелектроника", а аз мисля че някъде имах Visa/Uniscan. Като гледам схемата е точно като за нея - с 2 RS232 интерфейса
                    Кои от Администраторите/Модераторите ме моли за това?
                    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                    Коментар


                      #25
                      Mitko написа:
                      Аз Yellow_Flash_Colorz_PDT_09
                      Готов си .. макар че и ти можеше да го направиш не по-малко успешно от мен ....
                      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                      Коментар

                      Working...
                      X