Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам нова кола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имам нова кола

    Петъка си купих Фиат Типо 1.6 и.е. 1994г. модел на двигателя 835.C1.000скоро ще сложа снимкинякой от вас има ли такова типо с тоя мотор?
    2004 Audi A6 4F
    2002 Lancia Y

    #2
    за NAS ли става дума???кажете колко ви харчат фиатките, правите ли автокаско за тях???мен ми се струва, че уж е поцинкована, ама се е олюпила боята на прага и е леко кафяво под цинка..?!?!?май са големи батали тия Типотачудно ми е много че моя резервоар е пласмасов!!!
    2004 Audi A6 4F
    2002 Lancia Y

    Коментар


      #3
      лошото е че моя фиат типо е 11 годишен, а не 6 годишенуното също го дават с 6 годишна гаранция против ръжда...ама изгни целия
      2004 Audi A6 4F
      2002 Lancia Y

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          mariobg написа:
          Да, за Нас_ТМ става дума, но той в момента не е в София. Други с този вдигател са: Темприери (Темпра), Алекс (Типо), ДимИво (Типо), Иво (Темпра), Ариес (Делта 2) и много други, но не се сещам в момента, или пък просто незнам.
          и моя на Уното е С1000 1,5 моно , 75-78 коня

          Коментар


            #6
            ооооо стефане, неска те засякох аз в лагера с това бяло типо... и за ми се усмихваш... беше редно да ме изчакаш аз да мина, ама нали съм добра.... това беше малко офф топик. как е фиата? честито хехехех ще се сетиш ли коя съм не знам... ама сме стари познайници
            Punto 1.1

            Коментар


              #7
              русото момиче с пунтото с С хххх ХР регистрация????????????
              2004 Audi A6 4F
              2002 Lancia Y

              Коментар


                #8
                хахахахха бързо се сети ))) чак и номера да ми запомниш.... добра съм бе
                Punto 1.1

                Коментар


                  #9
                  и за какво си толкоз добра???
                  2004 Audi A6 4F
                  2002 Lancia Y

                  Коментар


                    #10
                    каво напраи с унотто?продаде ли го?

                    Коментар


                      #11
                      да, уното го продадох...май трябваше пак Уно да си взема, тфа типо много не ме радва
                      2004 Audi A6 4F
                      2002 Lancia Y

                      Коментар


                        #12
                        Плесни му 1 тарбо и ше стане по люто от уното :D
                        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                        Коментар


                          #13
                          табло ли?
                          2004 Audi A6 4F
                          2002 Lancia Y

                          Коментар


                            #14
                            Турбо иска да каже колегата, от ново табло зли стават само Голфовете Yellow_Flash_Colorz_PDT_03
                            Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
                            Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
                            Volvo S60 Sport 2.4D

                            Коментар


                              #15
                              koolio написа:
                              ...от ново табло зли стават само Голфовете Yellow_Flash_Colorz_PDT_03
                              Не цяло табло,а бели лепенки на километража и на часовника на голфовете Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 .А за типото викам да му сложиш турбинка.А от уното защо имаш толкова много части.Да не си го разкостил преди да го продадеш?Турбинката пазиш ли я от уното?
                              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                              Коментар

                              Working...
                              X