Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каско във Варна, при кой?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Каско във Варна, при кой?

    Колеги, знам че доста хора се рекламираха тука кой какви заастраховки прави, но искам да ми препоръчате при кого да направя едно каско на баракудата, че се качваме в планината и ще оставим колата там пред една хижа....и искам да съм спокоен. Така че моля за съвет.1. Къде да направя каско на колата? (100 % няма да е в Армеец, щото яко изработиха брат ми, така че някой други...)2. Искам и за нас да направя една застаховка, така че и една застраховка живот..или не знам как се води?
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    #2
    От Армеец имам много добри впечатления. Един приятел се беше сбутал с един. Пътната помощ ме беше изпреварила. Откарах го само да подпише за 5мин документите и след седмица колата беше не узнаваема, абсолютно нищо не личеше, беше измита отвън и отвътре, даже бяха сменили маслото, при положение, че беше само за калник и броня. Колата беше Rover 75. Колата беше с варненска регистрация и какското е от варненския филиал.

    Коментар


      #3
      Някакви впечатления от Витоша....?май към тях ще е каското. Казвайте преди да е станало късно ?
      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
      ИТАЛФЕСТ 2007

      Коментар


        #4
        Булстрад са железни поне в моите случаи Както знаете имам една пълна щета.
        SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

        Коментар


          #5
          Пълна ли как пълна изплатиха ти цялата ударена Брава ли.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            ами брат ми ме урежда при някакъв вътешен човек дето нямало да пишем всички щетита ми казаха че най добре било във Витоша. Някой имал ли е вземане даване с тях?
            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
            ИТАЛФЕСТ 2007

            Коментар


              #7
              doofiat май беше доволен от тях
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                Малко в страни от темата, но какво ви е мнението за "Дженерали"?
                Alfa 159 SW 2.4 Ti
                Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                Коментар


                  #9
                  phoenix написа:
                  ами брат ми ме урежда при някакъв вътешен човек дето нямало да пишем всички щетита ми казаха че най добре било във Витоша. Някой имал ли е вземане даване с тях?
                  Служебните коли са ни там. Въпреки че са познати, почнаха да се правят на ощипани, когато колите станаха на по повече от 4 години и не искат да плащат в пълен размер. Освен това като цяло премиите и вноските са им високи.
                  _______
                  146 JTD

                  Коментар


                    #10
                    gamma написа:
                    Малко в страни от темата, но какво ви е мнението за "Дженерали"?
                    Не се циганеят за щети. Маркират безплатно Ако си направиш и гражданска, каското е с 50% отстъпка.
                    Lupo - The Monster
                    Е83 3D

                    Коментар

                    Working...
                    X