Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вивател...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    AlBundy написа:
    Аналогична е и рекламата на банките за кредити. Обещават, но не дават на всеки Викат му оценка на риска. А ти все още си рисков клиент. Знаеш си го и затова те е доядяло толкова на Вивател. Но не можеш да виниш служителите, т.к. те си имат ясни правила. За всеки "лош" договор им се трупат черни точки... А заплатите им никак не са лоши
    Ами и те са за бой. Аз затова и не стъпвам в ОББ - те са банката която рекламира че само да отидеш и ти дават. Преди няколко години мислех да взема 2000-3000 лв за да си взема кола ... дадох им каквито документи трябваше и се започна един телефонен тормоз - можете ли да ни донесете служебна бележка от фирмата - мога. Кога ще ми я донесете - няма да ви я донеса. Защо? Защото се подигравате с мен. Тези пари са смешни и аз ги искам за кратък период от време. Ами в такъв случай не можем да Ви дадем пари. Аз им казах - чао. Същия разговор го водихме още два пъти следващата седмица. Това нашето дори не е оценка на риска .. и аз не знам какво е. За какъв рисков клиент говорим, при положение, че е подписал двугодишен договор и чака да вземе телефони на обща стойност 400 - 500 лв? И това на име на фирма а не на частно лице? Това не е оценка на риска а подигравка. Като не искат да дават на нови рискови - да напишат като МТЕЛ - промоцията важи само за клиенти които са повече от 1 година клиенти ... да ... ама тогава колегата е нямало да се закачи на кукичката. Просто ни гледат като рибки в рибарника и се надпреварат кой да сложи по-хубава стръв. И като клъвнеш да ти я извади от устичката (риболовците знаят за какво иде реч).
    Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

    Коментар


      #32
      Защо се опитвате да променяте кредитната политика на ВИВАТЕЛ Тази политика работи в Англия, Германия, Австрия и т.н., а Вие искате за България да има изключение ... Колко от Вас си плащат редовно сметките? А на колко от Вас познатите имат задължение към някаква комунална услуга - ток, парно, вода, друг моб. оператор?Ние нямаме възпитание, а Вие искате коректност Смешни сте За да се оправи България, ще трябва да се променим ние, а не те И когато дойде времето когато всичко ще е хубаво (със сигурност няма да го доживея) ще си взимате мобилни апарати и карти без депозити
      http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
      Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
      FIAT Punto 02' 1.9 JTD
      FIAT Punto 99' 1.7 TD

      Коментар


        #33
        Dodo 155 написа:
        Защо се опитвате да променяте кредитната политика на ВИВАТЕЛ Тази политика работи в Англия, Германия, Австрия и т.н., а Вие искате за България да има изключение ... Колко от Вас си плащат редовно сметките? А на колко от Вас познатите имат задължение към някаква комунална услуга - ток, парно, вода, друг моб. оператор?Ние нямаме възпитание, а Вие искате коректност Смешни сте За да се оправи България, ще трябва да се променим ние, а не те И когато дойде времето когато всичко ще е хубаво (със сигурност няма да го доживея) ще си взимате мобилни апарати и карти без депозити
        ...нищо не си разбрал от темата....знам че кредитната политика е хубаво нещо, знам че и депозита е хубаво нещо.....ти си имаш застраховка, че ако някой ден случайно нещо стане, можеш да платиш чрез депозита, от друга страна и фирмата е спокойна за теб.....аз редовно наливам в Мтел захранване на лимита, щото идиотите няколко пъти ме заплашваха със спиране - "надвишен кредит лимит".......О.К, обаче Мтел пращат смс, звънят ти, за да ти кажат, пише си го и в договора....но мисля че е съвсем друго да ти кажат "- щи дадем пет телефона, ела при нас..."....и кат идеш при тях "- пет телефона - друг път..."... е за това става дума, защото никъде не пише, че телефоните се дават при определени условия, които всъщност абсолютно обезмислят изречението от най-горният край на брошурата им.

        Коментар


          #34
          В Англия след подписване на договора ти дават апаратите след три месеца? А това дали имаме познати, които не си плащат услугите има ли значение? Не е ли по важно дали аз си плащам моите задължения? Смешни сме, защото се опитваме да отстояваме своята позиция? Че ние трябва да се променим - трябва, но че ТЕ трябва да се променят повече от нас - и това е факт.И не ми е ясно Вивател какво общо има с кредитната политика на западна Европа?
          Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

          Коментар


            #35
            Абе няма няма проблемиии...........3 дни съм без телефон..........Блокират ми картата и те незнаят защо всички безценни телефони са ми там .......нямам телефон. нямам номерата нахората....нещо правят по мрежата и не си признават. така са ме вбесили..цял ден се разправям..... .и резултат нулев, с оператори и даже в офиса ходих. Ту имам телефон ту не........ПОДЛУДИХА МЕ! Отидох в света на кристалните ИДИОТИ и май ще им тегля една..............

            Коментар


              #36
              Колежке, явно си бясна и пишеш малко несвързано и друдно ти се разбира. Все пак ако съм разбрал правилно телефонните номера са в картата ти и ти не можеш да ги достъпиш. Да не би да е дефектирала картата ти? Защото дори с блокирана карта би трябвало да можеш да си пуснеш телефона и да си прочетеш номерата, но ако дефектира, там вече ефекта ще е подобен на описания от теб. Аз за няколко години вече два пъти съм сменял сим карта - дефектират.
              Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

              Коментар

              Working...
              X