Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой какво прави в момента....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой какво прави в момента....

    ...мисля че интересна тема, която видях в друг форум. Пишат си кой какво прави в момента, на ден има към 30 поста, споделят си и коментират, другото интересно е, че след една седмица отварят и по часа и деня ня поста, разбират какво са правили в този момент еди-кога си. Някой са я сметнали за уникално тъпа тема, други и се кефят. Интересното е, че тези, които в началото са писали че е кофти и тъпа, в един момент започват да споделят и те. А да пробваме и ние малко разнообразие, какво ще кажете..../ темата е с характер на SPAM, така че нека "великите сили" да бъдат милостиви към опита на раята... /....аз до преди малко гледах филм на ДВД-то - "Подводница У58" за немска подводница и перипетиите и условията, в които са поставени немски подводничари.......сега съм си пуснал музика и смятам да полегна, след като разджиткам форума...Айде да ви видим и вас...как я карате, в тази мрачна събота.....

    #2
    Аз правя ремонт. Yellow_Flash_Colorz_PDT_46 И не мога да се похваля че ми е много забавно.
    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

    Коментар


      #3
      Четох до преди малко от ръкописите на писателя който е при нас и пише книга първите 68 страници обаче ми писна и прекратих с четенето.Сега ще поразгледам какво става във форума и дали някой има нужда от помощ ,че идва време за днешната тренировка в залата.При нас хич не е мрачно а си е все така слънчево.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        До сега спах и сега чета форума.
        >>> PUNTO POWER - HGT<<<

        Коментар


          #5
          Интересно тема може да стане.Аз съм на работа. Обаче няма никой сега в офиса и е малко скука. Мисля след малко като дойдат другите да отида до печатницата да вида какво става с рекламките, че нещо не вдигат телефона.

          Коментар


            #6
            Бачкам по един сайт ...Повече едва ли ще пиша тук, защото по принцип само това правя, като съм на комп

            Коментар


              #7
              Гледах "DEJA VU" с Дензъл Уошингтън
              BMW E90 320D
              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

              Коментар


                #8
                Tornado, този писател при вас Кънчо Атанасов ли се казва? Ако е той, прати му много поздрави от Велико Търново!
                Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                Коментар


                  #9
                  Какво правя в момента, чудя се как някой модератор не се е вбесил и не е изтрил всички СПАМ теми Но то форум без спам, не е форум Също се чудя кога да отида в Арена да гледам "Алфа дог" с Джъстин Тимбарлейк

                  Коментар


                    #10
                    Същия е познаваш ли го от Маноя е бяхме и заедно в Ирак с него.Трима боляри сме тук все пак макар и да не живея в Търново.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #11
                      blagun написа:
                      Гледах "DEJA VU" с Дензъл Уошингтън
                      ...един от малкото съвременни филми, тип "екшън", който ми хареса...интелигентно направен филм...другото вече ми е до болка познатата боза...Направи ли ти впечатление каква свиня е станал Вал Килмър

                      Коментар


                        #12
                        Tornado написа:
                        Същия е познаваш ли го от Маноя е бяхме и заедн в Ирак с него.Трима боляри сме тук все пак макар и да не живея в Търново.
                        Ти какво общо имаше с В.Търново, така и немога да разбера Да не би женати да е от тук..

                        Коментар


                          #13
                          Аз също съм от там само на 6 км от града.Отивам да тренирам днес съгласно програмата са крака.А утре е най хубавата тренировка ГРЪБ :D
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #14
                            Tornado написа:
                            Аз също съм от там само на 6 км от града.
                            Тоест :D на 6км от Търново е Дебелец, откъдето е баща ми...Г.Оряховица, Лясковец, Леденик, Малък Чифлик Кое от всички

                            Коментар


                              #15
                              Присово пак не уцели.Жената е от дебелец.
                              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                              Коментар

                              Working...
                              X