Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И такива "шофьори" има......

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    И такива "шофьори" има......

    [quote:bd1bd4a06f]39 -годишен шофьор преби пешеходка в Пазарджик, след като едва не я блъсна преди това на пешеходната пътека. Мъжът е задържан от полицията в областния град. Инцидентът е станал вчера около 17.30 ч. на кръстовище в центъра на града. Водачът на
    Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
    Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
    Fiat Bravo 1.4 120k.с.

    #2
    Re: И такива "шофьори" има......

    Nikcho написа:
    Дали е някой от форума........
    ...твърдо "НЕ"...такова говедо във форума не може да има......да е**а аз тъпанара мръсен.....

    Коментар


      #3
      Re: И такива "шофьори" има......

      Авео написа:
      Nikcho написа:
      Дали е някой от форума........
      ...твърдо "НЕ"...такова говедо във форума не може да има......да е**а аз тъпанара мръсен.....
      Защо да неможе,има толкова много регистрирани,които са написали само по няколко поста,а някои и толкова не са,от къде да ги знаеш какви са те?Ако става дума за редовните,тук вече имаш много голямо основание да си прав.

      Коментар


        #4
        ...такъм дебил едва ли има мозък дори да си включи компа, за да влезе тук, камо ли да намери браузъра......

        Коментар


          #5
          Айде да беше момче на 25 години, ами то...девойка на 25....

          Коментар


            #6
            coolboby написа:
            Айде да беше момче на 25 години, ами то...девойка на 25....
            На такъв да му счупиш двете ръце и след като зарастнат да се замисля ако удари дали няма пак да се счупят.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Re: И такива "шофьори" има......

              Nikcho написа:
              около 17.30 ч. на кръстовище в центъра на града
              Толкова ли не е имало някой да се сети да направи нещо ?!?Сигурно всички са гледали сеира.

              Коментар


                #8
                Re: И такива "шофьори" има......

                slav написа:
                Nikcho написа:
                около 17.30 ч. на кръстовище в центъра на града
                Толкова ли не е имало някой да се сети да направи нещо ?!?Сигурно всички са гледали сеира.
                Доста от индивидите на нашата нация са така устроени да гледат сеир и да снимат в такива ситуации и други подобни.И после снимковия материал хоп в нета да гледат останалите и да се учат.Вижте какво се качва във V-box само и тогава ще разберете за какво става въпрос.|Дрифтове със коли на оживени и неподходящи места.Уличен бой и какво ли още не.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  Мъжкарче е човека налита на жени да бие !Така веднъж един скача на майка ми до колата, докато ние вземахме нещо за хапване е Дъртия го потроши от бой!Аз бях малък не го сефтосах и аз
                  now. BMW E39 523i '98 170hp
                  ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                  ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                  Коментар


                    #10
                    Да не би пък тоя да се окаже мъжа или приятеля на жената ????? Не бива да се изключва и тая хипотеза
                    Фиат Панда 1.2 2006година
                    Синджира си идва ,а козата я няма...

                    Коментар


                      #11
                      Може и "работодателя" да се окаже
                      no pain no pain

                      Коментар


                        #12
                        Имах подобен случай. Излизаме една сутрин наскоро с мойта приятелка с две коли. Обаче аз излизам две-три минути по-рано, защото хем закъснявам, хем бях с джипа и го бях спрял малко по-надолу по улицата. Качвам се аз и минавам покрай покрай пунтото и гледам някакво такси спряло точно зад него и мойта не може да излезе. В същото време гледам зад колата някакъв размахва ръце на мойта приятелка. Скочих на спирачките, слизам и му викам на тоя "Къ’в ти е проблема?". качи се в таксито и си тръгна. После мойта ми каза, че не искал да мръдне, за да може да си изкара колата и почнал да и вика "Ква си ти ма, кой ти е купил тая кола и т.н". Има късмет, че си тръгна. Никога не съм бил побойник, но някой само да кажа нещо за нея или за майка ми, направо откачам. Най-много ме е яд, че не видях кой номер е, за да се обадя във фирмата.

                        Коментар


                          #13
                          дано момичето не е пострадало сериозно, а такива тъпанари трябва да ги прибират на топло и за дълго време, а книжката да му се вземе за винаги- жалко че кара типо
                          Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

                          Коментар


                            #14
                            Карам си от Общината посока Червения (Варна). В лявата лента - ще завивам в посока Окръжна. Та карам, подминавам Хъшове и се приближавам към пешеходната пътека. Отдясно - огромна колона почти до светофара на общината. Пред мен никой няма но аз карам по терлички заради евентуални камикадзета на пешеходната пътека. На 2 метра от пешеходната пътека една майка изскача дърпайки малчуган на 2-3 години за ръката иззад една кола от тези от дясната лента. Няма как да я видя. Аз скачам на спирачките, добре че имам едно наум, но влизам, да речем, 10 санта в пешеходната пътека. Майката се изрепчва и почва да ме псува като каруцарка застанала пред колата ми. Крещи, псува, вие и кълне. Седя и я гледам. Тя се пени, заканва с юмруци. Казах и през прозореца ’Ти нормална ли си? Как може да изскачаш по тоя начин?’. А след това съм си мислел че може би трябваше да сляза да я ошамаря. Така че аз не бих си правил изводи без да знам цялата история. Има жени дето...

                            Коментар


                              #15
                              ls1 написа:
                              ............................... А след това съм си мислел че може би трябваше да сляза да я ошамаря. Така че аз не бих си правил изводи без да знам цялата история. Има жени дето...
                              Винаги ще си оставаш с мисълта, че е трябвало да слезеш. Малко са хората които слизат и почват да бият жена. Имал съм доста ситуации с жени които са ме изкарвали извън нерви и няколко пъти съм си казвал: -сега слизам и ще я науча на елементарно възпитание.Обаче не става продължавам, изчаквам я да мине или пък връщам назад за да може да се разминем и продължавам бесен. Но някак си сърце не ми дава да сляза да я плесна.
                              Fiat Brava 1.6 16V
                              Войната на пътя http://www.vbox7.com/play:0992d053

                              Коментар

                              Working...
                              X