Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да се оплача :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да се оплача :(

    Добър ден драги съфорумници.Искам да се оплача от един доста популярен български сайт-kaldata.com.Значи като се регистрирате във форума ще видите листата с http://www.kaldata.com/forums/index.php?act=boardrules-правилата.Но тях трябва да ги спазват и потребителите и модове,админи и така нататъка.Но в този форум не е така.Екипа на сайта си върши каквото си иска,модове и админи затварят най-посещаваните теми на обикновенните потребители и отварят те абсолютно същите.Ще ви изгонат без причина-даже няма да ви обяснят.Може и да ви наругаят.Но като видите хилядите банери може да се сетите за какво става въпрос.Там нарушиха правата ми като човек.Пазете се от гадния сайт и форум,защото там само простаците виреят.Знам че тук ще срешна разбиране.

    #2
    Въобще и не влизам там, тоя сайт го знам много одавна. Още на времето като нямаше домейн - беше kal.data.bg, аз също имах сайт в data.bg и даже си бяхме разменили банери. След това си купиха домейна и се разрастнаха. Вече за модераторите незнам какви са, ама щом е така не влизай повече там и готово.

    Коментар


      #3
      Ами цоцай си само разни програмки оттам, кой те кара да влизаш във форума.
      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

      Коментар


        #4
        Добре де.Вече не пиша.Но може ли така да се гаврят с човек.В момента тече тема за отношението на модовете съм потребителите.Тук съм сигурен че никой от модовете и админите няма да затвори тема или да изтрие пост без обяснение.А там правилата трябва да ги спазваш само ти.Ако не си дарител или връскар ти трият темите и изобщо ужас.

        Коментар


          #5
          Е да ама тука сме Яки Пичове , а там явно са пръчове!
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            kiro_of_the_day написа:
            Е да ама тука сме Яки Пичове , а там явно са пръчове!
            Точно така.

            Коментар

            Working...
            X