Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пич, оправи ми колата !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    cls618 написа:
    Аз бих пратил с надеждата да ми сменят ремъците и ролките че след 10k им идва времето
    Може и да не ти ги сменят. Аз до сега съм виждал само няколко пъти да пипат там...Ако правиха двигатели и окачване и аз бих пратил СМС. Друго не ме интересува
    Alfa 159 SW 2.4 Ti
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

    Коментар


      #47
      Венъж обаче един пич намаза яко. Колата му беше толкова зле, че му купиха една нова и му я "пипнаха".
      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

      Коментар


        #48
        Всеки намазва яко. Получаваш кола-уникат. Може да не е най-практичната и естетично направена, но е уникат. А в крайна сметка колко коли годишно се правят в тези предавания ? Не са толкова много. Всяка кола, излязла оттам, има много висока стойност и ще й се намери купувач, който да я оцени.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #49
          Само на мен ли ми се струва че тия коли ги правят с цел реклама на тунинг центъра ? а вече колите се избират случайно . Също така ми е интересно що смениха УК къстъмс с ГАЗ . И винаги съм се чудил как аджеба тия коли дето ги оправят са някви супер боклуци .. имаше случаи вътре в една кола имаше мишки .. абе кво ли не просто ужас , ние в БГ не си оставяме колите такива.. малко нереално ми изглежда ама не мога да си обясня защо
          Fiat Brava SX 1.6 16V 103 BHP

          Коментар


            #50
            MitioLudiq написа:
            Само на мен ли ми се струва че тия коли ги правят с цел реклама на тунинг центъра ? а вече колите се избират случайно . Също така ми е интересно що смениха УК къстъмс с ГАЗ . И винаги съм се чудил как аджеба тия коли дето ги оправят са някви супер боклуци .. имаше случаи вътре в една кола имаше мишки .. абе кво ли не просто ужас , ние в БГ не си оставяме колите такива.. малко нереално ми изглежда ама не мога да си обясня защо
            Колите може да се избират случайно, но не са случайно мръсни, нито собствениците им са случайно изненадани. Да не забравяме, че в САЩ рейтингът е всичко и на всяка цена.
            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

            Коментар


              #51
              Дори няма нужда да ми го правят в предаване Някак си предпочитам да получа назаем за ден-два механиците на Кими с техниката им. Ей сега след края на сезона докато бият кучето и няма какво да правят спокойно могат да ми отделят един ден и да спретнат Алфата ей тъй, колкото да не губят форма
              She was only a whisky maker but he loved her still.

              Коментар


                #52
                Вие хубаво предпочетохте тва или онова предаване, ама дайте сега да досаждаме на някоя телевизия да направи нещо по въпроса И аз съм с две ръце "ЗА" да има такива предавания.Аз бих се съгласил да ми тунинговат фиата с много музика и готини джанти. Няма да се нацупя и на един РЕКАРО салон и ДВД в колата. Смятам да съм с няколко хилядарки напред ако ми направят колата от разпродадените джаджи които ще ми сложат Но това за сега във фантазиите ми. Предпочитам след като ми направят колата, единствената визуална промяна да е в стърчащият интеркулер със сините силиконови маркучи под предната броня и като я форсирам да ми "киха" Yellow_Flash_Colorz_PDT_01
                Fiat Coupe 2.0 20V 98g. Pininfarina

                Къде отиваш ти, може би?

                Коментар


                  #53
                  Нищо не искам да тунинговат!!! Исакам да претапицират седалките, боя и най-важното /невъзможното/ ИСКАМ ФИАТА ДА НЕ ТРОПА
                  FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

                  Коментар

                  Working...
                  X