Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пич, оправи ми колата !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Предполагам, че ще се намерят 100 000 ентусиасти месечно, които да дават средно по 5 лв. с надеждата да изберат тяхната кола за разкрасяване.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #32
      Аз мисля, че ще бъде фурор в България такова предаване. Аз лично бих се изкефил ако спечеля награда при тях. Било то Екзибит или Овър Хаулин Много им се радвам и бих пускал СМС-и.
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        #33
        Аз също ще се радвам в България да има такова предаване на СЪЩОТО ниво какво е в щатите,всеки би се кефил адски много като му нагласят колата.Нека ми направят типото както те преценят,няма да имам никъкви претенции,пък ако неми хареса ще я продам,но съм сигурен че би ми харесала.
        Fiat Tipo
        Corsa b комби !

        Коментар


          #34
          Съгласен съм колата да е на 2 или 3 цвята, но без пламъци, огньове и разни индиански глави.И багажника да остане багажник.
          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

          Коментар


            #35
            предпочитам OverHaulin !
            Мерцедеси Мерцедеси За Метреси И Принцеси..Шевролети Кабриолети Всичките Със Джанти Лети..Фаровете Са Ксенон...Музиката CD-ROM,Телевизор във колата те тава ми е мечтата

            Коментар


              #36
              Аз също предпочитам "Основен ремонт" и бих дал да я правят както те си знаят , само не искам да ми слагат от тия лъскавите джанти .
              ex : Bravo 1.6 16v 103hp
              now : Marea HLX 2.4 JTD

              Коментар


                #37
                RumenMM написа:
                Аз също предпочитам "Основен ремонт" и бих дал да я правят както те си знаят , само не искам да ми слагат от тия лъскавите джанти .
                що бе колега ще откажеш ли едни ridin spinners
                Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                Коментар


                  #38
                  Аз също съм навит за съществуването на такова предаване!Много пъти съм се замислял ако има почва у нас това прдаване да изберат мен и да направят Мареата звяр(във youtube) има едно комби турбо искам като нея да стане!
                  now. BMW E39 523i '98 170hp
                  ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                  ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                  Коментар


                    #39
                    Ще има голям успех това предаване в България, а и ще има и печалба от него, сега като се замисля и аз бих пуснал СМС-че за такава инициатива, като се има впредвид, че СМС-и никога не съм пускал за награди. Веднага ще дам на жената реното да го правят каквото искат, ако щат и да лети не ме бърка, едни джанти да му сложат после ще струват много повече от него и веднага излизам на далавера. Дори бравото бих дал, но само ако може аз да си поръчам какво да ми направят.
                    --Старата ръжда любов не хваща!--
                    156 sportwagon 1,9 jtd 115
                    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                    Коментар


                      #40
                      Ухааа и като слезнете на земята по българските пътища ха ха ха к’фо стана? 2-3 по сериозни дупки и край с броните и скъпите джанти ... пък като я паркираш пред блока и опп някой съсед те ударил с вратата ,защото си паркирал много близко пък туко виж на другия ден е със счупени джамци и изкорубени Тв-та и секвите гъзарии :D :D :D в Бг това няма да стане докато не се промени манталитета на хората ( т.е. никога )

                      Коментар


                        #41
                        Бе така като гледам справяме се и без Екзибит. По улиците има бая коли с "тунинг" , които често будят насмешка. Инъче предаването е добро - но немисля, че е приложимо в БГ - ще има малък бюджет, работите няма да се доизпипват, ще се ползват евтини материали. Ефекта няма да е този който очакваме и само ще се разочароваме.

                        Коментар


                          #42
                          R1d3r написа:
                          Ухааа и като слезнете на земята по българските пътища ха ха ха к’фо стана? 2-3 по сериозни дупки и край с броните и скъпите джанти ... пък като я паркираш пред блока и опп някой съсед те ударил с вратата ,защото си паркирал много близко пък туко виж на другия ден е със счупени джамци и изкорубени Тв-та и секвите гъзарии :D :D :D в Бг това няма да стане докато не се промени манталитета на хората ( т.е. никога )
                          тука си до болка прав
                          Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                          Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                          Коментар


                            #43
                            То в това предаване не правят всяка кола на два пръста от земята,нека ми набутат всякъква аудио и видео техника Кларион,пак на мен да ми е зле.
                            Fiat Tipo
                            Corsa b комби !

                            Коментар


                              #44
                              reter написа:
                              RumenMM написа:
                              Аз също предпочитам "Основен ремонт" и бих дал да я правят както те си знаят , само не искам да ми слагат от тия лъскавите джанти .
                              що бе колега ще откажеш ли едни ridin spinners
                              Мисля че бих отказал , не смятам че на Бравото биха му подхождали .
                              ex : Bravo 1.6 16v 103hp
                              now : Marea HLX 2.4 JTD

                              Коментар


                                #45
                                Аз бих пратил с надеждата да ми сменят ремъците и ролките че след 10k им идва времето
                                I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most exciting way......

                                Коментар

                                Working...
                                X