Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пич, оправи ми колата !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Малко ъп на тази стара тема във връзка със симпaтичното предаване "Основен ремонт" по Дискавъри. Та сега ми се иска някой да ме изненада със следните неща по мареата:- Пребоядисване в същия цвят, колкото да се освежи и да изчезнат многобройните драскотини- Пръчките за багажник отгоре на колата да ги боядисат сребристи- Хубави джанти- Ксенон- Парктроник- GPS- Някоя по-свястна музика, че оригиналната на мареата е гола вода
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #17
      Готино е да ги гледаш ама аз купето не го давам да го пипнат. Пинифарина си е знаел работата и няма какво да се сложи повече виждали сме какви кичове има. Единствено основен ремонт изпипват нещата до съвършенство.
      Обичам си работата.

      Коментар


        #18
        snake написа:
        Малко ъп на тази стара тема във връзка със симпaтичното предаване "Основен ремонт" по Дискавъри. Та сега ми се иска някой да ме изненада със следните неща по мареата:- Пребоядисване в същия цвят, колкото да се освежи и да изчезнат многобройните драскотини- Пръчките за багажник отгоре на колата да ги боядисат сребристи- Хубави джанти- Ксенон- Парктроник- GPS- Някоя по-свястна музика, че оригиналната на мареата е гола вода
        А също така да ми сменят и дюзите
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар


          #19
          "Основен ремонт" наистина имат много добър екип.Работят здраво и с чувство за хумор.А за Чип Фус-просто велик........... :D по "Дискавъри дават и едно друго предаване-"да забогатееш от таратайки",което си е нещо като конкуренция на Pimp ma ride!!!
          Fiat BRAVA 1.6/16v103Hp EL(LPG Lovato)- XII.1997 182А4.000- Аудио система
          Мразя чалгата повече и от политиците. Поправено.Комунизмът ще отстоява своите основи по един или друг начин.Оправия-няма!

          Коментар


            #20
            Гледам ги и аз тези предавания!Но какво забелязвам аз - Екзибит и Чип Фус оправят стари 30-годишни кочини. Явно американците изпитват носталгия към старите си возила и не харесват наплива на япончетата (скоро и на ФИАТ-и). Типични американски продукции. Извърлят се във всичко. Те са тотални разсипници и разхищатели! Слагат на колите некви 8-литрови двигатели, които горят по 45 литра на 100 км! 10 телевизора, говорещи аларми и други подобни излишни работи... Гледам ги с интерес тези предавания, но не им харесвам концепцията!Гледам с интерес и Американ Чопър! Същата американска тъпня... Тук малко ще си противореча, но много ме кефи да ги гледам как зглабят техните тематични мотори-паметници с еднообразни силуети, но са толкова креативни и изобретателни в детайлите, че ми скриват шапката! Номер 1 са! В същото време не харесвам моторите които правят, точно защото са им еднотипни, поне на 90%.Но "Да забогатееш от таратайки" е класика за мен! Философията на това предаване е велика! Търсят стари таратайки, поправят ги и ги продават на фенове. Дават шанс на автомобилите да живеят втори (n-ти) живот!А моето Браво бих го дал на Пимп май райд да го стегнат отвън и отвътре, да мушнат под капака един V6 от Alfa GT... ъ... с газов инжекцион, разбира се

            Коментар


              #21
              По DISCOVERY гледам с интерес дори и повторенията на AMERICAN HOT-ROD - правят доста истински коли, единствено полудявам като започнат да слагат автоматични п.к. с хидро-електрическо управление от волана (пера) и негърските им лъскави джанъи А имаше и една поредица с Рат-Роди - супер!!! Ама изчезна нещо...От Wheeler Dealer се кефя най-много на сериите за Delta Integrale 8V, Alfa Spider Dueto и FIAT 500

              Коментар


                #22
                Не бих си оставил колата да ми я разкрасяват да стане като циганска каруца
                Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                Коментар


                  #23
                  имам Москвич 403, веднага им го давам, сигорен съм, че ще има какво да свършат
                  Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                  Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                  Коментар


                    #24
                    zarcov написа:
                    Според мен това предаване няма да просперира толкова много колкото в америка, защото наще коли не са такива кошници! Сега разбирасе мойта е нова и така си мисля но едва ли има някой който си лепи бронията с тиксо, както и огледала и т.н. може да има някоя колица с някой лек удар който не е оправен ама тея американците са прости и не разбират от нищо и като им стане нещо на кола не могат да си го оправят а в сервиза като ти искат 200$ за едно огледало :D и аз не бих отишъл :D
                    Ако си мислиш, че в Америка карат кошници... Рядко се среща кола по-стара от 2-3 години. Даже се чудя от къде ги намират тези кошници. Най-вероятно ги взимат от морга. А и $200 там се изкарват за 2 дена, може и за по-малко от един, така че не са проблем за повечето от тях.С удоволствие си давам Бравата да я правят каквото искат. Само багажника имам условие да си остане багажник, защото го ползвам.
                    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                    Коментар


                      #25
                      Аз мечтая да ми оправят колата , пък нека да ми е циганска. То само боята и джантите които слагат са по-скъпи от колите на повечето ни .
                      Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                      Коментар


                        #26
                        westdogg написа:
                        Аз мечтая да ми оправят колата , пък нека да ми е циганска. То само боята и джантите които слагат са по-скъпи от колите на повечето ни .
                        Много, много по-скъпи.Да не говорим, че всеки от тези, които сега говорят едно ще си дадат колата не ами, ще са на седмото небе. Това малко като една друга тема където едва ли не всеки предпочита 10 годишното Браво пред чисто нова тройка BMW
                        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                        Коментар


                          #27
                          И аз си мисля, че на всеки ще му се подкосят краката от вълнение, ако получи предложение тези момчета да му "пипнат" старата кола. Колкото и кичозна да ми я направят, после ще й взема луди пари, ако резултата не ме устройва. Продължавам да смятам, че подобно предаване би имало голям успех в България.
                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар


                            #28
                            А кой ще плаща ремонтите?

                            Коментар


                              #29
                              Е, нямам идея как се финансират тези предавания. Още преди 2 години предположих с SMS-и, с които да се кандидатства за участие.
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар


                                #30
                                30сек реклама по телевизията са около 5-6 хил лв...(преди около 6месеца, без ДДС)

                                Коментар

                                Working...
                                X