Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пич, оправи ми колата !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пич, оправи ми колата !

    Като гледам рекламите, че започва българския вариант на "Пълна промяна", си мисля, че огромен успех би имало и "Пич, оправи ми колата" !Вие гледате ли го, мечтаете ли си Екзибит да ви поразкраси колата ?
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    Братле, като гледам какви луфтове оставят по броните и вратите, и капаците, не мерси, само от една боя се нуждая аз, всичко друго си ми е на 6, оригинално иначе имат и бая добри попадения, доста добри колици съм виждал.... успех ще има, но кой ще го финансира???иначе предаването го гледам и то с интерес, както и всички автомобилни предавания....любимо ми е Търговец на коли (wheeler dealers) по Дискавъри....бая неща съм научил от там за освежаване на колата....
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      BEX---GT написа:
      Братле, като гледам какви луфтове оставят по броните и вратите, и капаците, не мерси, само от една боя се нуждая аз, всичко друго си ми е на 6, оригинално иначе имат и бая добри попадения, доста добри колици съм виждал.... успех ще има, но кой ще го финансира???иначе предаването го гледам и то с интерес, както и всички автомобилни предавания....любимо ми е Търговец на коли (wheeler dealers) по Дискавъри....бая неща съм научил от там за освежаване на колата....
      Е как кой ще го финансира ? Мераклиите да им оправят колата ще го финансират със своите SMS-и за участие.Аз например бих дал палиото да го поразкрасят. И ще ги помоля ей така между другото да му вмъкнат по-мощен двигател, например 2000см3 и един климатик .
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        snake написа:
        Аз например бих дал палиото да го поразкрасят. И ще ги помоля ей така между другото да му вмъкнат по-мощен двигател, например 2000см3 и един климатик .
        ex, ти все си се въртиш около мечтаната клима и по-голям двигател, защо не си вземеш една мареа 2.4 ЖТД, аз мисля, че е точно като за теб, мощничка, клима, пък и пак си е от италианското семейство пп а, за СМСите идеята е идеална! само дето още никй не се е сетил
        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
        e30 forever!

        Коментар


          #5
          абе и на мен ми се иска по - голям и дизелов мотор, не искам монитори по калниците иначе споменатото от теб предаване по Дискавъри е доста приятно да...особено едно от последните с BMW 635 красота...пп - къде отиде TDI-то бре момче
          Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

          Коментар


            #6
            Аз на Екзибит не давам да ми се качва в колата....бегай печка...
            Punto HGT - total
            Punto 1.2 16v Sporting - total
            Punto 1.2 - alive
            Toyota celica t23

            Коментар


              #7
              аз не бих си дал колата на Xzibit/West Coast Customs - бих предпочел някоя по-малка европейска тунинг компания - не иска модификации отвън по колата, а под капака
              Fiat Brava 1.2 SX '99 (182B2.000)
              http://fiat.comnet.bg/

              Коментар


                #8
                bellew написа:
                аз не бих си дал колата на Xzibit/West Coast Customs - бих предпочел някоя по-малка европейска тунинг компания - не иска модификации отвън по колата, а под капака
                Присъединявам се. Хич не ща купчина 7 инчови монитори и електронни игри... искам ТУРБО на двувалката.
                Fiat Ritmo 105TC
                1600cc 105к.с.

                Коментар


                  #9
                  Според мен това предаване няма да просперира толкова много колкото в америка, защото наще коли не са такива кошници! Сега разбирасе мойта е нова и така си мисля но едва ли има някой който си лепи бронията с тиксо, както и огледала и т.н. може да има някоя колица с някой лек удар който не е оправен ама тея американците са прости и не разбират от нищо и като им стане нещо на кола не могат да си го оправят а в сервиза като ти искат 200$ за едно огледало :D и аз не бих отишъл :D
                  >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                  Коментар


                    #10
                    аз пък съм навит да ми сложат и навигация, и монитори в седалките, и във сенниците, и да сменят тапицериите, и да сменят цялата предница с такава от митсубищи галант, задница от мазда 3, седалките не си ги давам, също и таблото, да ми го претапицират и вградят вътре монитор който да излиза с копченце...и да прилича на такова от Линеа, да ми сложат мотор 2,4 JTD, както и климатик, камера за задно паркиране и такива ми ти работи.
                    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                    ИТАЛФЕСТ 2007

                    Коментар


                      #11
                      zarcov написа:
                      Според мен това предаване няма да просперира толкова много колкото в америка, защото наще коли не са такива кошници! Сега разбирасе мойта е нова и така си мисля но едва ли има някой който си лепи бронията с тиксо, както и огледала и т.н.
                      Така ,така. Само дето неска видяхме едно Ауди май беше на което страничното огледало откъм шофьора се шматкаше само на едно жило и се блъскаше във вратата. И ония си кара най-спокойно извън града с 100-110, и не му дреме от нищо.Това ,че ние се стараем да си поддържаме колите колкото имаме възможност не означава , че при всички е така
                      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                      BMW X3 3.0D Aut

                      Коментар


                        #12
                        Ами пропусна да споменеш да монтират установка на покрива за ракетите "Томахоук"

                        Коментар


                          #13
                          BEX---GT написа:
                          любимо ми е Търговец на коли (wheeler dealers) по Дискавъри....бая неща съм научил от там за освежаване на колата....
                          Дават ли го още и по кое време долу-горе Мерси :D А за тея промени ,които ги правят ,някои са напълно излишни,че и грозни Виж ако по твой вкус и желание правят всичко А не ако дам Пунтото да го заваря без задни седалки ,в багажника да няма място за бутилка бира Не мерси тогава
                          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                          Коментар


                            #14
                            Фиатката не я давам да я пипат ама имам една Жигула в двора...
                            brava 1.6_v16 elx

                            Коментар


                              #15
                              iee написа:
                              zarcov написа:
                              Според мен това предаване няма да просперира толкова много колкото в америка, защото наще коли не са такива кошници! Сега разбирасе мойта е нова и така си мисля но едва ли има някой който си лепи бронията с тиксо, както и огледала и т.н.
                              Така ,така. Само дето неска видяхме едно Ауди май беше на което страничното огледало откъм шофьора се шматкаше само на едно жило и се блъскаше във вратата. И ония си кара най-спокойно извън града с 100-110, и не му дреме от нищо.Това ,че ние се стараем да си поддържаме колите колкото имаме възможност не означава , че при всички е така
                              Може би си прав, ама то си е до човек! Той като е мърляв и колата му ще е такава!
                              >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                              Коментар

                              Working...
                              X