Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Откъде ви идва ника?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Откъде ви идва ника?

    Преди времее като че ли съм попадал на такава тема, но днес не успях да я открия с търсачката. Може да е било в друг форум.Винаги ми е било интересно как човек си избира прякор (щото никовете са си баш прякори, при това сами сме си ги избрали).Има няколко ника във форума, които ми е много интересно от къде точно произлизат (например ника на Кирчо kiro_of_the_day)...Моят е прозаичен - Immortal [англ.]= Безсмъртен = Athanatos (Athanasos) [гръцки] = Атанасов (каквато е фамилията ми).

    #2

    Коментар


      #3
      И моят е прозаичен - също от фамилията. Ха да видим сега ще познае ли някой как ми е фамилията ?
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        ми, моя ник, честно казано май дойде от микса - Виктор / Макферсън не че имам нещо общо с тоя тип окачване ама...смех да става
        Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

        Коментар


          #5
          snake написа:
          И моят е прозаичен - също от фамилията. Ха да видим сега ще познае ли някой как ми е фамилията ?
          Да не е Делиев?
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            Ами много просто - от една песен на Металика от албума "Load" - "Hero of the Day"! http://bg.wikipedia.org/wiki/Load А иначе наистина имаше такава тема навремето в този форум, ама е потънала дълбоко...
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              snake написа:
              И моят е прозаичен - също от фамилията. Ха да видим сега ще познае ли някой как ми е фамилията ?
              Нещо като Змияров...
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #8
                Nino написа:
                snake написа:
                И моят е прозаичен - също от фамилията. Ха да видим сега ще познае ли някой как ми е фамилията ?
                Да не е Делиев?
                Нямам представа откъде идва фамилията Делиев ( и между другото никога не съм чувал такова име), но моята е Змийчаров. Та оттам и ника.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #9
                  "Kuku" (Кики, не Куку :P ) идва от името ми - Кирил

                  Коментар


                    #10
                    моят миго измислиха в теьникума ощте като учех и место ицо стана icomirе и така
                    Mercedes E200 coupe

                    Коментар


                      #11
                      Кръстил съм се на един бездарен магьосник от книгите на Тери Пратчет. Фен съм му
                      In Tipo Veritas

                      Фиат Типо 1.6 DOHC
                      Фиат Стило 1.6

                      Коментар


                        #12
                        абевиатура на името ми :P
                        Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

                        Коментар


                          #13
                          Позивната ми когато ме търсят по радиостанцията от първата ми мисия.От там си ми остана и ми харесва затова ми е такъв ника.Сега вече ще си проличи колко са редовните посетители на форума ако разкажат обаче за своя ник.
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #14
                            snake написа:
                            Нямам представа откъде идва фамилията Делиев ( и между другото никога не съм чувал такова име), но моята е Змийчаров. Та оттам и ника.
                            Та половината Велинград, Пещера и Пазарджик са Делиеви бре човек... странно, не си чувал!!
                            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                            Коментар


                              #15
                              като бях малък бях отишъл да играя CS в един клуб (Виртуален свят - Храма - вече не съществува) и всеки път се чудех как да се пиша, по едно време беше Razbiva4a, което идваше от филма "хакери", но веднъж беше заето ... мислех, мислех и накрая реших да се пиша нещо свързано с killer ... но ми звучеше много грубо и затова писах killer_4o... много време се писах така, но веднъж някой беше наредил нещо сестра ми и му писах от пощата си (killer_4o@abv.bg) и го наредих двойно повече ... влязли ми в пощата поради лесния ми "таен въпрос" в АБВ.бг и ми сменили паролата и отговора ... трябваше ми поща за да си пиша с братовчед ми, който тъкмо беше отишъл да учи в германия и затова си измислих нещо - махнах едното L ... и за да не се различават никовете ми на различните места се писах kiler_4o и вече навсякъде се пиша така ... май моята история е една от най-дългите :D

                              Коментар

                              Working...
                              X