Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спазване на правилата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    стига ве верно си е голяма глупостподпис колкото аватар !!!увеличете малко

    Коментар


      #47
      Бях забравил да си оправя подписа, за което се извинявам и гледам днес е изтрит - ок, няма проблем, такива са правилата, но след като се опитах да си го направя по правилата, останах много изненадан като видях, че снимката ми на нищо не прилича - не може да се види фиат ли е, опел ли е Моля ви, разрешете по-голям размер за снимките в подписа, че нищо не се вижда така.. Или направете подписа ми нормално - според правилата и да се вижда Благодаря
      BMW E90 320D
      ех. FIAT COUPE 2.0 16V
      ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
      ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

      Коментар


        #48
        blagun написа:
        Бях забравил да си оправя подписа, за което се извинявам и гледам днес е изтрит - ок, няма проблем, такива са правилата, но след като се опитах да си го направя по правилата, останах много изненадан като видях, че снимката ми на нищо не прилича - не може да се види фиат ли е, опел ли е Моля ви, разрешете по-голям размер за снимките в подписа, че нищо не се вижда така.. Или направете подписа ми нормално - според правилата и да се вижда Благодаря
        И аз пробвах да си направя моя според правилата,ама се вижда неква зелена точка с червено и се отказах от подпис
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #49
          Някой май избива комплекси ...Това на нищо не прилича....
          Fiat Bravo 1.9 TD100

          Коментар


            #50
            Нема толко глупав форум.... размера е ограничен не само откъм пиксели но е байти 20к макс.... Т’ва е ***** шита
            Fiat Bravo 1.9 TD100

            Коментар


              #51
              Айде стига сте ревали бре! Подкрепям администрацията за това им решение. Колкото по-малко шарения - толкова по-добре Anaboliy, какво толкова ще слагаш за подпис/аватар? Снимка на десктопа си ли?
              Alfa 159 SW 2.4 Ti
              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

              Коментар


                #52
                Моят подпис така бива ли го На мене не ми харесва! С предишната си големина (изключвам, че бях закачил една излишна шукария), нито дразнеше окото повече от сега, нито нищо! Просто се виждаше какво пише - лесно, а сега е за диоптри! Сега, ако кажете и клика да му махна... Поздрав!
                Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                Коментар


                  #53
                  gamma написа:
                  Айде стига сте ревали бре! Подкрепям администрацията за това им решение. Колкото по-малко шарения - толкова по-добре Anaboliy, какво толкова ще слагаш за подпис/аватар? Снимка на десктопа си ли?
                  Ми колега може да има поне една снимка на кола да се познаваме по улиците,дай да се ограничи всичко С тези ограничения ще избягат потребители гаранция Като гледам няма взаимно съгласие на всички потребители за тези ограничения,нали точно целта на този форум беше да има демокрация,можеше да пуснете една тема ЗА и ПРОТИВ тези работи,все едно съм влязъл в митковия форум
                  ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                  Коментар


                    #54
                    Днес умишлено си слагам 3 картинки на колата в подписа за да Ви докажа, че не изглеждат като точка. Едно е да не искаш, друго е да не можеш.Определено в момента четенето и прегледа на теми са доста по-лесни, както и зареждането на мненията на страница е по-бързо! Все пак сме и на платен хостинг, където трябва да се пести трафик, защото като изпълним квотата ще сте недоволни, че са ни спряли форума.И за да не се спекулира с това "Като Митковия форум" ... ето Ви няколко сериозни форума, при които правилата за подписи са доста по-сурови от нашия:http://www.diecastcarsbg.com/forum/viewtopic.php?t=1958 (дори го приемат с разбиране)http://forums.bgdev.org/index.php?s=...&showtopic=602 (точка 11 от правилата)http://forum.offroad-bulgaria.comНе виждам да им са се разбягали потребителите, заради подписите, а напротив подхождат с разбиране към ситуацията. Все пак форум се посещава не за да си направиш подпис. Има достатъчно начини за да си покажете колата - гараж (излиза и в профила), теми и т.н.

                    Коментар


                      #55
                      За мен пък слагането на снимки на коли в подписа е доста тъпо - все пак всеки участва във форума като личност, да си каже мнението по даден въпрос, а не да си ползва колата за визитна картичка.
                      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                      Коментар


                        #56
                        wwweb написа:
                        Днес умишлено си слагам 3 картинки на колата в подписа за да Ви докажа, че не изглеждат като точка. Едно е да не искаш, друго е да не можеш.Определено в момента четенето и прегледа на теми са доста по-лесни, както и зареждането на мненията на страница е по-бързо! Все пак сме и на платен хостинг, където трябва да се пести трафик, защото като изпълним квотата ще сте недоволни, че са ни спряли форума.И за да не се спекулира с това "Като Митковия форум" ... ето Ви няколко сериозни форума, при които правилата за подписи са доста по-сурови от нашия:http://www.diecastcarsbg.com/forum/viewtopic.php?t=1958 (дори го приемат с разбиране)http://forums.bgdev.org/index.php?s=...&showtopic=602 (точка 11 от правилата)http://forum.offroad-bulgaria.comНе виждам да им са се разбягали потребителите, заради подписите, а напротив подхождат с разбиране към ситуацията. Все пак форум се посещава не за да си направиш подпис. Има достатъчно начини за да си покажете колата - гараж (излиза и в профила), теми и т.н.
                        Да бе на всеки потебител ше му гледам гаража по 15 пъти да знаеш От подписи колко е пестенето,а от колата ти нищо не се разбира на снимките
                        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                        Коментар


                          #57
                          Хората са казали "Луд на шаренко се радва"...Не ви ли се струва малко циганско да изтипосате всичко в подписа , та да се вижда .... Както каза wwweb,гаража има точно таква функция...Пък и честно казано ,доста е досадно да скролваш и да гледаш подпис колкото един пост.. И ако всеки сложи такъв подпис?То половината няма да е четене ,а скролване и нерви ...Доволен съм,че се въведоха такива мерки и форума се поизчисти

                          Коментар


                            #58
                            Anaboliy написа:
                            Някой май избива комплекси ...Това на нищо не прилича....
                            Колега, не така, че бан Тука не може да си против. Само ЗА!

                            Коментар


                              #59
                              The_Wicker_Man написа:
                              Anaboliy написа:
                              Някой май избива комплекси ...Това на нищо не прилича....
                              Колега, не така, че бан Тука не може да си против. Само ЗА!
                              Виж какво - давай го по-спокойно да не получиш я инфаркт, я инсулт, я апоплектичен удар, я язва, я нещо друго. И недей да ми дъвчеш името за щяло и нещяло из виртуалното пространство. Ясно ли е!? Вземи и разбери (нещо ти е трудно май), че модераторите в този форум са хората, които следят за спазването на правилата. Навсякъде и за всичко има правила - това е демокрацията. А тяхното спазване говори за културата на хората. Ти винаги си на ръба на тези правила. Може би 90% от твоите мнения са или с елемент на заяждане или опит за влизане в безсмислени спорове, или съдържат толкова агресия и отрицателна енергия, че ако нямах задължението да ги чета (като модератор)нямаше и да го правя защото ме натоварват. А това освен автомобилен форум е място и за разтуха все пак. Казваш, че такова ти е мнението - хубаво, браво, супер - никой, ама никой от модераторите в този форум не би си и помислил да те възпрепятства по някакъв начин да си го изкажеш, НО без обиди, квалификации и т.н. включително и на ЛС. Такива са правилата - това е положението. Не съм те видял нито веднъж да помогнеш на колега с мнение в специализираните раздели, а само се пънеш тука по Общи приказки за щяло и нещяло, нагнетяваш изкуствено напрежение т.н. и т.н. Нещо трибуна ли ти трябва за изява, приятели ли нямаш да споделяш и тях да ги занимаваш с глупостите си ... има нещо... И това ако не е избиване на комплекси ... Цяла тема пуснал - "Върнах се"! По-голям нарцисизъм скоро не бях виждал. На кого му пука, че си се върнал!? Така като гледам, цял месец си сбирал жлъч и си я излял във въпросната тема - и това хубаво. Дано да ти е олекнало...
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар


                                #60
                                Аз да питам,преди малко се опитах да си сложа един userbar ,ама не иска да ми го покаже след това...това част от промените ли са или аз правя нещо грешно(нали се копира HTML кода в подписа!?)?
                                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                                Коментар

                                Working...
                                X