Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спазване на правилата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Нищо му няма на твоя подпис.Но щом има правила и те са приети от има-няма тридесет модератори, значи трябва да ги спазваме.Какво му има на гаража, ако фотогалерията я сложиш там.
    sev написа:
    и все пак е малкодаже и да не е за снимка на кола
    Севич, виждали сме все-пак Фиат Брава, пак питам, какъв е проблемът тези фотоси да се преместят в гаража?? Ами неприятно е, ако даден потребител е с по-малък монитор и се явите двама с такива фотоси, той трябва да скролва постоянно за да чете какво сте написали.Предлагам са спрем с писането в тази тема.
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #17
      окняма да спорим
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #18
        Ама Вие май си мислите, че се бъзикаме, А? Гледам, някои колеги си украсиха подписите като елхи, други добавиха цели 8 реда към подписа си... На 15 септември като осъмнат с предупреждения - да не се чудят откъде и защо.
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #19
          Аз пък искам да отбележа, че според правилата...
          Текстът в подписа трябва да бъде с големина 9 (малък шрифт)...
          Ето това е размерът по подразбиранеЕто това е размер 9 (малък шрифт)Гледайте да не стане така, че някои хора да трябва да се самонакажат на Великия 15-и
          Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
          Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

          Коментар


            #20
            kiro_of_the_day написа:
            Ама Вие май си мислите, че се бъзикаме, А? Гледам, някои колеги си украсиха подписите като елхи, други добавиха цели 8 реда към подписа си... На 15 септември като осъмнат с предупреждения - да не се чудят откъде и защо.
            15 септември звучи много яко нали и първия учебен ден е тогава т.е. досега каквото било било сега започвате да ядете какляшката.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #21
              Sko написа:
              Аз пък искам да отбележа, че според правилата...
              Текстът в подписа трябва да бъде с големина 9 (малък шрифт)...
              Ето това е размерът по подразбиранеЕто това е размер 9 (малък шрифт)Гледайте да не стане така, че някои хора да трябва да се самонакажат на Великия 15-и
              Да, според правилата пише, че трябва да е 9, но всъщност е объркано и трябва да е 11, т.е. този, който излиза по default в подписа по този начин:Големината на шрифта е толкова голяма
              Код:
              [size=11]Големината на шрифта е толкова голяма[/size]
              За съжаление объркването е станало от това, че във формата за писане на мнение в опциите няма таква големина и сме се подвели с 9 (малък размер) ...Трябва да е 11!

              Коментар


                #22
                ихаааа, то направо става страшно. Това забранено, онова забранено, то верно че много калпаци има, ама...то постоянно трябва да се внимава, и а си се отнесъл и праснеш малко повече точки и прас ... внимавай със знаците :D Явно доста хора трябва да си коригираме подписите. Ми хубаво. Ама е дразнещо да знаете.п.п.В другите форуми където също си имат рекламна дейност никой не те гони за това какъв ти е подписа или колко голяма ти е картинката. мисля че всички имат монитори поне 800/600, така че може картинките в подписа да са малко по-дълги от 140 Абе вие си знаете, аз не съм правил проблеми досега, ама то става...как беше "Драконови мерки" По тази логика хора без техническо образование да не пишат в раздела консултации, щото приказват празни приказки и някой трябва да ги мести в раздела общи приказки.
                СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                ИТАЛФЕСТ 2007

                Коментар


                  #23
                  phoenix написа:
                  ихаааа, то направо става страшно. Това забранено, онова забранено, то верно че много калпаци има, ама...то постоянно трябва да се внимава, и а си се отнесъл и праснеш малко повече точки и прас ... внимавай със знаците :D Явно доста хора трябва да си коригираме подписите. Ми хубаво. Ама е дразнещо да знаете.
                  Ама виж сега колко по-добре ти изглежда колата в подписа, макар че пак е против правилата с размер над 140x70 px на картинка

                  Коментар


                    #24
                    А относно питанията преди това, защо се налагат правила за подписите, отговарям - прекалено големите картинки и прекалено голямата шарения отнемат от вниманието при четене и преглед на темите. Все пак е важно да се отличават мненията на потребителите, а не някакви wallpaper-и, гатанки, поговорки, вицове и други подобни

                    Коментар


                      #25
                      Е добре бе това в никой форум го няма,140х70 е като картинка за гсм даже по малка и абсолютно нищо не се вижда А и е добре в подписа да има снимка на колата да се познаваме колегите по улиците,да не мислиш,че на всеки колега ше тръгна да му отварям фотогалерията да му разглеждам колата,просто голям комунизъм почва да става и тука,за правописа съм съгласен,ама това вече е прекалено,вижте в кой друг форум има такова ограничение за подпис и то такова?
                      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                      Коментар


                        #26
                        Картинките могат да бъдат 3 с по 140 x 70 px. Идеални размери, с които човек може да си помести колата в подписа ...Не е тъпо, нито е комунизъм, а се прави с цел по-лесен преглед на мненията в темите ...Не разбирам какво толкова сложно и проблемно има в това да си редактирате подписа

                        Коментар


                          #27
                          wwweb написа:
                          Картинките могат да бъдат 3 с по 140 x 70 px. Идеални размери, с които човек може да си помести колата в подписа ...Не е тъпо, нито е комунизъм, а се прави с цел по-лесен преглед на мненията в темите ...Не разбирам какво толкова сложно и проблемно има да си редактирате подписа
                          140x70 се вижда като точка А и това четене на лс-та хич не ми харесва...нещо митко стайл ми напомня Нали целта на форума беше да не е като "онзи",а той даже и по зле става
                          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                          Коментар


                            #28
                            Grisha написа:
                            wwweb написа:
                            Картинките могат да бъдат 3 с по 140 x 70 px. Идеални размери, с които човек може да си помести колата в подписа ...Не е тъпо, нито е комунизъм, а се прави с цел по-лесен преглед на мненията в темите ...Не разбирам какво толкова сложно и проблемно има да си редактирате подписа
                            140x70 се вижда като точка А и това четене на лс-та хич не ми харесва...нещо митко стайл ми напомня Нали целта на форума беше да не е като "онзи",а той даже и по зле става
                            Кое четене на ЛС? Това не го разбрах ...

                            Коментар


                              #29
                              Grisha написа:
                              140x70 се вижда като точка А и това четене на лс-та хич не ми харесва...нещо митко стайл ми напомня Нали целта на форума беше да не е като "онзи",а той даже и по зле става
                              Не те разбрах нещо, за какво и от кого четене на лс пишеш? Дай жокер!
                              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                              Коментар


                                #30
                                Grisha написа:
                                ... А и това четене на лс-та хич не ми харесва...нещо митко стайл ми напомня Нали целта на форума беше да не е като "онзи",а той даже и по зле става
                                Ще се обосновеш ли? Защото това е доста сериозно обвинение или намек...
                                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                                Нека Силата на бъде с Нас...

                                Коментар

                                Working...
                                X