Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как ви е работната атмосфера?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как ви е работната атмосфера?

    Колеги, хайде ако искате да си направим такава тема, където всеки да си показва всекидневно какво му е на главата Ето при мен един типичен ден...п.п. Това на снимката ми е прекия "ръководител" Аз стоя зад апаратчето...Снимайте, поставяйте без да се стеснявате... Сигурен съм, че на всеки около него твори ’творчество".Някой барман ако пусне 10-20 пияни, заляни, голи, да сложи една червена точка в долния десен ъгъл.. :D
    Прикачени файлове
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Тъй като рече да покажем какво ни е на главата в офиса, та и аз викам да покажа Другия път ще покажа досадната колежка, която също ми се качва на главата
    Прикачени файлове
    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

    Коментар


      #3
      Ми аз основно (90%) от времето работя в къщи в Кокаляне на ей тоя лаптоп, а от форумите най-често е отворен форума на Алфа Ромео.Така че може да се каже, че това ми е работното място.
      Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

      Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

      ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

      Коментар


        #4
        Ето две снимки и от моята работна атмосфера.
        Прикачени файлове
        Alfa Romeo 166 2,4 JTD
        Porsche 944 S2
        http://www.valmcrae.snimka.bg/
        http://vbox7.com/user:val_mcrae
        http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

        Коментар


          #5
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            Е това е кочината в която работя!
            Прикачени файлове
            >>> PUNTO POWER - HGT<<<

            Коментар


              #7
              ...ето ме и мен в офиса........с цигарата и лап-топа сме неразделни....шеф за щастие нямам P.S....хахахахахаа....сега ми прави впечатление, колко е мръднал фикоса за 10 месеца...първата снимка е правена отктомври мин. година, а втората преди около месец....аз обаче съм си същият...

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  Бе тука всичките работим "на бюро" май, а?Айде аз по-късно ще ви пусна снимки, че сега ми го няма фотото тука

                  Коментар


                    #10
                    Immortal написа:
                    Бе тука всичките работим "на бюро" май, а?Айде аз по-късно ще ви пусна снимки, че сега ми го няма фотото тука
                    Мдааа. то за това сме ня тия кила, я виж колегата val_mcrae - той ми се струва че няма проблеми на къра...
                    Прикачени файлове
                    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                    Коментар


                      #11
                      Yavor, това на снимката до монитора..зехтин или ракия е ?

                      Коментар


                        #12
                        Aз снимка от работното си място няма как да покажа, поради разни политики на компнията и бизнес парка, ама.Пинкоооо - като ти гледам работното местенце- аз ако бях ехххх каква работа бих свършил само.п.с. А гости приемаш ли за някой уикенд ?
                        Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                        ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                        Коментар


                          #13
                          coolboby написа:
                          Yavor, това на снимката до монитора..зехтин или ракия е ?
                          Зехтин е за съжаление, не е ракия. Иначе с него става много хубава салатка за ракийката...Иначе и мойте шефове не биха се възрадвали много, че съм постнал снимката, ама за щастие никой от тях не кара ФИАТ... Ха честит ми пост номер 1111....
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #14
                            :D :D Някой ще ме присети ли как се намаляваше размера на снимките, за да ги кача тук? Благодаря!
                            Следвай мечтите си))

                            Коментар


                              #15
                              violina написа:
                              :D :D Някой ще ме присети ли как се намаляваше размера на снимките, за да ги кача тук? Благодаря!
                              Най-лесно: В Paint - IMAGE STRETCH/SKEW и намаляваш процента и задължително записваш във формат Jpeg.
                              Punto SX 1.1 55

                              Коментар

                              Working...
                              X