Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Опознай другите :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    z_sutrov написа:
    Не.То незнам къде има в България тъкова животно.В Б-с щяха да строят ама то стана паркинг.Любим спорт?????
    Футбол На кого не му се ходи днес на работа ?
    There is a spirit hungry for life.Thirsting for thrill pure exhiliration.It's the spirit of Life.The spirit of joy,the spirit of ecstasy.It's the spirit of ITALY and it lives in the heart of every UNO TURBO!!!

    Коментар


      НА МЕНЕ, НА МЕНЕ. Не че без това няма да си тръгвам от работа де след малко.Обичате ли да пътувате?
      Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
      Ex.Opel Astra

      Коментар


        Обожавам да пътувам.Кой е още в леглото и не му се става, освен на мен?

        Коментар


          Не съм вече в леглото,въпреки,че ми се иска.Бихте ли дошли на концерт на нашия хор?
          "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
          Ванга

          Коментар


            Ъъъ не, не обичам живите изпълнения, ако не ти хареса песента не можеш да вземеш дистанционното и да я смениш Къде ще излизате довечера?
            --Старата ръжда любов не хваща!--
            156 sportwagon 1,9 jtd 115
            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

            Коментар


              Ще пътувам отново до София. Кой е гладен?

              Коментар


                Аз не съм....каква кола винаги сте искали в гаржа си, не задължително да е всекидневка...
                A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                e30 forever!

                Коментар


                  Смарт - обожавам ги тези колички. А може и Опел тигра. :D Да не ме линчувате сега... Има и един мерцедес,който обожавам,но не знам какъв модел е. Спали сте с някоя кака за една нощ и разбирате,че е бременна.Ко праим?
                  "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                  Ванга

                  Коментар


                    Хм. Тест за бащинство, ако има някакви претенции.Пък квото сабя покаже В този ред на мисли - правили ли сте тройка?

                    Коментар


                      Мммне!С колко години по-голям/а жена/мъж сте спали?

                      Коментар


                        Irka_fihi написа:
                        Смарт - обожавам ги тези колички. А може и Опел тигра. :D Да не ме линчувате сега... Има и един мерцедес,който обожавам,но не знам какъв модел е. Спали сте с някоя кака за една нощ и разбирате,че е бременна.Ко праим?
                        Е 100 % харесваш Б класата Иначе ... 5-6 ... до 8 години макс да са Колко време дневно в колата, и колко време зад отвратителния компютър прекарвате дневно ?
                        Fiat Forum Bulgaria

                        Прекаленият светец и богу не е драг !

                        Коментар


                          В колата зависи, пред компютъра - 10-12-16 часа, стигала съм до 28 часа непрекъснато.А защо само питате пък никой не отговаря на въпросите?
                          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                          Коментар


                            Защото им е по-лесно Какво ти се прави сега?

                            Коментар


                              meril написа:
                              Защото им е по-лесно Какво ти се прави сега?
                              ходи ми се на пазар, ама няма време вместо това ще кастря една шипка в двора, това след като преинсталирам традос, че нещо се кълчи и ме дразни
                              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                              Коментар


                                Къде е въпроса

                                Коментар

                                Working...
                                X