Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Опознай другите :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отг. Много ми е "тъпо" болен съм, немога да пия студено, всеки заминал по море насам натам, а получавал някакви предложения за кафе от някви трътли ... Въпрос: Дупеман или Цицоман си?

    Коментар


      На първо място дупето после гърдите!Но комбинацията от двете е отлична...демек съм си Дупеман Yellow_Flash_Colorz_PDT_28 Колко от вас като се върнаха от море се разболяха, като мен?
      now. BMW E39 523i '98 170hp
      ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
      ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

      Коментар


        dimmX написа:
        Колко от вас като се върнаха от море се разболяха, като мен?
        Аз в момента бухам и съм заринат с опаковки от лукчета...Чай или Кафе?

        Коментар


          Чайбяло или червено вино?
          http://vbox7.com/play:9726159a

          Коментар


            eliie написа:
            бяло или червено вино?
            Водка и кока-кола с много лед и портокал вътре... Повтарям един въпрос: Кога за последно правихте секс

            Коментар


              Снощи :P Колко е висока мацката ви?п.с.Аз все си падам по дребничките(джобен формат)!
              now. BMW E39 523i '98 170hp
              ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
              ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

              Коментар


                От няколко поста насам се въздържам, но вече ще се намеся.Повечето от въпросите, които задавете, за да не казвам всички, са изцяло към мъжете.На няколко пъти се опитах да се включа, но няма как да отговарям на въпроса: Дупеман или цицоман?Хем е зададен в мъжки род, хем не знам има ли мъже с 2-рото! А на горния как да отговоря, еми нямам мацка.Въпрос: До кога с тая полова дискриминация?
                SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                Коментар


                  EVITA написа:
                  От няколко поста насам се въздържам, но вече ще се намеся.Повечето от въпросите, които задавете, за да не казвам всички, са изцяло към мъжете.На няколко пъти се опитах да се включа, но няма как да отговарям на въпроса: Дупеман или цицоман?Хем е зададен в мъжки род, хем не знам има ли мъже с 2-рото! А на горния как да отговоря, еми нямам мацка.Въпрос: До кога с тая полова дискриминация?
                  Хората си питат бе ко ся
                  N.Y. State of Mind

                  Коментар


                    EVITA написа:
                    Въпрос: До кога с тая полова дискриминация?
                    Ми яено до този момент, в който попита Случвало ли ви се е да сте на "кръстопът" относно важно решение и да не знаете по кой път да поемете?Ама наистина да нямате никаква представа?
                    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                    Коментар


                      Слав написа:
                      Случвало ли ви се е да сте на "кръстопът" относно важно решение и да не знаете по кой път да поемете?Ама наистина да нямате никаква представа?
                      Да, от 3 месеца съм на такъв кръстопът. Става дума за смяна на работата.Взимате ли насериозно нещата, писани във форума и с какви емоции ви "натоварва" форума като цяло ?
                      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                      Коментар


                        понякога да, понякога не - за сериозносттаа иначе, искрено се забавлявам с форуматака, още, дискриминация винаги ще има, било то и само за самото забавление и за шегатаи аз съм дупеман, въпреки последно постнатата снимка от мен ох, уморих се от толкова мислене :D аааа и аз се върнах болен от морето...еми да ви попитам - колко пъти сте се разминавали от удараз вчера, 2 пъти
                        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                        e30 forever!

                        Коментар


                          BEX---GT написа:
                          еми да ви попитам - колко пъти сте се разминавали от удараз вчера, 2 пъти
                          Доста пъти, не съм ги броил. При такова движение и такъв интеуект зад волана е цяло чудо как колите избщо се движат без да се блъскат непрекъснато .Случвали ли ви се е някога, когато и да е, съзнателно да откраднете нещо, колкото и незначително да е ?
                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар


                            snake написа:
                            Случвали ли ви се е някога, когато и да е, съзнателно да откраднете нещо, колкото и незначително да е ?
                            Въпросът май не ви хареса . Този въпрос се задава в психологически тестове, необходими за заемане на определени длъжности и е част от групата въпроси, които дават информация дали може да ви се вярва. Правилният отговор е "Да". Ако на 3 от 5 такива въпроси отговорите грешно, се счита, че нямате нагласа да отговаряте искрено на теста и си тръгвате по живо по здраво от интервюто, както се казва "Прощай Григорий (Сбогом, Гринго) " .
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар


                              EVITA написа:
                              От няколко поста насам се въздържам, но вече ще се намеся.Повечето от въпросите, които задавете, за да не казвам всички, са изцяло към мъжете.На няколко пъти се опитах да се включа, но няма как да отговарям на въпроса: Дупеман или цицоман?Хем е зададен в мъжки род, хем не знам има ли мъже с 2-рото! А на горния как да отговоря, еми нямам мацка.Въпрос: До кога с тая полова дискриминация?
                              Еее най-после още 1 жена вав форума! :D :D Много се радвам, че има и още освен мен! А за дискриминацията си напълно права, но тук сигурно 99% от потребителите са мъже , така че ще продължават да си задават такива въпроси
                              snake написа:Случвали ли ви се е някога, когато и да е, съзнателно да откраднете нещо, колкото и незначително да е ?
                              Случвало ми се е да искам , но не сам го правила Карате ли след като сте пили алкохол?
                              http://vbox7.com/play:9726159a

                              Коментар


                                Никога!Случвало ли ви се е мили дами да да правите секс за една нощ?
                                now. BMW E39 523i '98 170hp
                                ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                                ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                                Коментар

                                Working...
                                X