Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Опознай другите :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    snake написа:
    standox_brava написа:
    Колко често миете колата си на автомивка?
    Рядко. Обикновено си я мия сам. Отделям за това занимание няколко часа и го правя с кеф.Коя е последната книга, която прочетохте ?
    "Войната на старците" - фантастика естествено Ще си тръгнете ли по-рано от работа днес ?
    Brava 1.6 ELX

    Коментар


      Естествено... Може само 5 мин., но все пак петък е, а от понеделник съм в Китен за 10 дни.В този ред на мисли и ако не е задаван този въпрос - северното или южното черноморие предпочитате?
      Peugeot 301
      Punto 1.9 JTD - на жената

      Коментар


        venco67 написа:
        Естествено... Може само 5 мин., но все пак петък е, а от понеделник съм в Китен за 10 дни.В този ред на мисли и ако не е задаван този въпрос - северното или южното черноморие предпочитате?
        Със две ръце ЗА северното! Селянията и навалицата са 1000 пъти по-малко и е 1000 пъти по-красиво. а е само малко по-скъпо... Обичате ли голфа?
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          kiro_of_the_day написа:
          Обичате ли голфа?
          НикакВярвате ли в свръхестествени сили?
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            Не вярвам в "господ", а вярвам, че сме плод на по-висш разум от нашия Q.: Често ли се напивате ?
            Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

            Коментар


              През студентските години - редовно с колегите, но сега съм по-скоро алкохолен въздържател - по една бира и то понякога.И тъй като нашата игра придоби "леко еротичен привкус", аз ще задам един такъв въпрос, който касае непървите собственици на автомобили, а това сме болшинството в тоя форум.И тъй - някога замисляли ли сте се, че преди вас колата ви е била "терен" и в нея все още има остатъци по тапицерията и дунапрена под нея от "генетичен материал"? Това не ви ли притеснява?Формулирам въпроса по този начин, тъй като се чете и от деца, но мисля, че съм пределно ясен! Наистина е малко гадничък!

              Коментар


                Както знаете всички коли нововнос (като нашата) са били притежание на възрастна съвестна германка която веднъж в седмицата е ходила на физиотерапевт с колата, като преди да влезве и излезе от гаража е била щателно измивана (все едно че е роднина на МОНК), и след като е умряла е стояла 5 години в гаража без да са я пипали така че такава кола с телесни течности е невъзможно да има....Избрахме колата по това как изглежда отвън и отвътре...иначе дреме ми какво са правили в нея, важното е ние с жена ми като влезем да е чиста...или поне видимо. в този ред на мисли Колко често миете колата Вън и Вътре?
                СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                ИТАЛФЕСТ 2007

                Коментар


                  ОпаааОбикновено на 1-2 седмици,ама този път май към месец-два не съм я къпал.Имате ли приятели сред колегите в работата?
                  Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                  Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                  Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                  BMW X3 3.0D Aut

                  Коментар


                    Добри познати - да. Малко са хората в живота на един човек, които могат да бъадат наистина безкиристни приятели.Q.: Най-нестандартното място на което сте го правили?
                    Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

                    Коментар


                      heraldita написа:
                      Добри познати - да. Малко са хората в живота на един човек, които могат да бъадат наистина безкиристни приятели.Q.: Най-нестандартното място на което сте го правили?
                      ами на един изоставен полигон Колко коли сте имали до сега ?
                      Fiat Punto 2 1.9 Jtd HLX 2001 год. (inlove)
                      Vw Golf III Cabrio 1.9 TDI 1996 год.

                      http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146239

                      Коментар


                        Еми 6 тази ми е 7-та. Търговска му работа. А колко автомобила имате в момента?
                        Fiat Brava 1.6 16V
                        Войната на пътя http://www.vbox7.com/play:0992d053

                        Коментар


                          3каде карахте отпуската ?
                          Fiat Punto 2 1.9 Jtd HLX 2001 год. (inlove)
                          Vw Golf III Cabrio 1.9 TDI 1996 год.

                          http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146239

                          Коментар


                            ikov_Vr написа:
                            3каде карахте отпуската ?
                            още не съм никъдеправили ли сте 3-ка?
                            FIAT - TIPO 2.0i.е

                            Коментар


                              не казвам Q.: А как се казваше темата?
                              Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

                              Коментар


                                heraldita написа:
                                Q.: А как се казваше темата?
                                Опознай другите.Q: Защо не спите толкова късно вечерта? :D
                                == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                                На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                                Коментар

                                Working...
                                X