Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Опознай другите :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колкото ми се иска! Статистика не си водя.Верно е готина темата.Любима поза в секса?
    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
    Ванга

    Коментар


      Аз кът ни прая кекс. Кви пози?Колко пъти си чистите ушите?

      Коментар


        На ръка ли переш,какиното? С тез автоматични перални... Мнооого често си чистя ушите,щот ми е гот! Пере ли ви сачмата?
        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
        Ванга

        Коментар


          Много често.Иде ли ви някой да го свалите от колата и да го пребиете, защото заслужава?
          Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
          Ex.Opel Astra

          Коментар


            Е как не! Като ми се престроява в последния момент без мигач или ми се влачи с 30км. в лява лента... Получава ли ли сте "дежа вю"?
            "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
            Ванга

            Коментар


              Irka_fihi написа:
              Е как не! Като ми се престроява в последния момент без мигач или ми се влачи с 30км. в лява лента... Получава ли ли сте "дежа вю"?
              много сложни въпроси задаваш
              Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
              Ex.Opel Astra

              Коментар


                Т.e. "дежа ву"... Да,това е когато имаш предчувствие за нещо но не знаеш какво ще е. В случая при мене беше кофти тъй като щях да се блъсна в един на магистрала "Тракия". Добре,че сме живи и здрави ! А какво мислите за хората с обратни наклонности,независимо мъж или жена?
                Уважавам тези,които ме уважават!
                Clube do Marea!

                Коментар


                  Жените някакси ги приемам,ама мъжете немога.Незнам защо.Говорил съм и с жени по тоя въпрос и те така ми отговориха.Мислех си, че моите обеждения са такива понеже съм мъж.Каква кола бихте си купили?
                  Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                  Ex.Opel Astra

                  Коментар


                    И за мен трябва да е "ву",ама някои го казват "вю". Не е съвсем точно - буквално преведено от френски означава "вече видяно", нещо,което имаш чувството,че ти се е случвало вече.Харесвам гейовете и даже им се кефя.Имам много добър приятел гей и по принцип се разбирам доста добре с тях. С жени-хомо не съм контактувала.Получавате ли факсове?
                    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                    Ванга

                    Коментар


                      Три пъти дневно :DРешавате ли кръстословици ?
                      Fiat Forum Bulgaria

                      Прекаленият светец и богу не е драг !

                      Коментар


                        Решавам рядко. По точно, ако някой си е забравил вестника и в същото време аз нямам какво да правя.Изневерявали ли сте на половинката си? Имам предвид, чисто сексуално.
                        .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                        www.cyxap.com

                        Коментар


                          Не, но напоследък нещо ... добре, че съм с колата и не пия, че иначе отговора щеше да е различен Кой е най-големия ви грях ... чисто морално ... ?
                          Fiat Forum Bulgaria

                          Прекаленият светец и богу не е драг !

                          Коментар


                            Malone написа:
                            Решавам рядко. По точно, ако някой си е забравил вестника и в същото време аз нямам какво да правя.Изневерявали ли сте на половинката си? Имам предвид, чисто сексуално.
                            А ти?

                            Коментар


                              Най-големият грях? Морално? Ходя с 3 жени, а живея с четвърта. Това предполагам отговаря и на въпроса дали изневерявам. Ходили ли сте на автокино? (Гледането на София от високо вечер НЕ се брои. :D )

                              Коментар


                                Не.То незнам къде има в България тъкова животно.В Б-с щяха да строят ама то стана паркинг.Любим спорт?????
                                Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                                Ex.Opel Astra

                                Коментар

                                Working...
                                X