Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Опознай другите :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ами много лесно, то на вас мъжети са ви слаби ангелите същия
    http://vbox7.com/play:9726159a

    Коментар


      Най-лесни за сваляне са мацките употребили алкохол, няколко *0.100мл(и без тва са почти паднали,седнали или легнали)!На въпроса, в повечето случаи съм успявал но има куци моменти Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
      now. BMW E39 523i '98 170hp
      ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
      ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

      Коментар


        Шварц или еспресо?

        Коментар


          Шварц!Каква стерео уредба имате в къщи!?Марка, мощност.......
          now. BMW E39 523i '98 170hp
          ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
          ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

          Коментар


            Kenwood 3 x 135W. Вече е на няколко години, но продължава да свири много яко Същия...

            Коментар


              vital написа:
              Същия...
              Samsung 2x40 W!Същият...
              Space Star 1.9 DID

              Коментар


                Имах уредба Панасоник 2 по 50, смених я с ДВД Самсунг около 300w!Менте ли са евтините плазми/лсд НЕО, ДЕО (какво бихте ми предложили до 1000 лева, 32")?

                Коментар


                  coolboby написа:
                  Имах уредба Панасоник 2 по 50, смених я с ДВД Самсунг около 300w!Менте ли са евтините плазми/лсд НЕО, ДЕО (какво бихте ми предложили до 1000 лева, 32")?
                  Не са менте, но за да изкарат добра картина имат нужда от добър сингал какъвто може да даде да не казвам само и единствено DVD. Темата беше много актуална за мен преди месец, ако ще избираш ТВ отдели време да разгледаш тук: http://forum.setcom.bg/index.php?board=59.0Изнервят ли ви софийските задръствания?
                  Lancia Y, 1.2, 60

                  Коментар


                    3p написа:
                    Изнервят ли ви софийските задръствания?
                    Зависи с каква кола съм. Ако с голяма много се дразня. Ако съм нещо малко(особено новата Панда) ми е направо удоволствие.Същия...

                    Коментар


                      Не се е случвало да ме изнервятсъщия
                      http://vbox7.com/play:9726159a

                      Коментар


                        По няакога,ако излеза много рано :D същия

                        Коментар


                          Не много, когато си си оставил достатъчно време, за да отидеш на работа - даже е приятно да си слушаш музика на топло. . Но ако закъсняваш, направо могат да ти скъсат нервите.Най-неприятното е, че няма никаква закономерност. Ако излизаш по едно и също време, може да ти се случи да се придвижиш и доста бързо, и да си откараш към час в колата, изучавайки лицата на останалите кисели ранобудни шофьори. :DPregunta: Кога за последно си взехте болничен от работа и наистина ли бяхте болни?
                          We will either find a way, or make one!

                          Коментар


                            Не знам кой е Прегунта, ама да си кажа -- преди година, за операция на зъб. Истината е, че можех да съм на работа около или малко след обяд, но си взех целия ден.Същият....
                            Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                            Коментар


                              Коментар


                                Просто вметка: Pregunta значи въпрос на испански. )) :D
                                We will either find a way, or make one!

                                Коментар

                                Working...
                                X