Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Опознай другите :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ами аз не съм я кръстило още Вдигал ли ви е паяк колата?
    http://vbox7.com/play:9726159a

    Коментар


      Да! Веднъж! И един път са ме закопчавали със скоба Същия?
      RIP Притежателка на горда Panda RIP
      Bravo 1.2 16V

      Коментар


        Aз го докарах до скобата,ама отървах и кожата и акта :P

        Коментар


          Ни паяк,ни скоби ... Даже още не са ме спирали

          Коментар


            Един път скоба - 10 лева, един път паяк - 30 лева паркинг + 5 точки + 30 лева акт !!!! мизернициВъпрос: Ходили ли сте с преспиване на риба с колата и в колата ли спахте ))

            Коментар


              за риба не ходя, а в колата съм спал само когато я регистрирах в кат (бях там от 18ч. в неделя и се прибрах 16ч. понеделник )

              Коментар


                Ходил съм за риба с преспиване много пъти , само че с на баща ми антиката ... Жигули `74 година 1200 кубика , среден разход 10-11 /100 ... Иначе става голям моабет ако си с приятели ... По приятни изживявания от такъв излет не съм имал ... Само на морето е по-готино Същия ...

                Коментар


                  М’дааааа много пъти съм ходил за по седмица за риба,но на палатка,в колата съм спал само на едно ходене защото беше за два дена и нямаше смисъл от палатка...иначе в Типо-то се спи много приятно,особено ако си пуснеш тихо музичка Същия
                  Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                  Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                  EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                  Коментар


                    Много обичам да ходя за риба, когато има възможност и да спал съм в колата и е бая удобно в уното вътре си е бая широчко за това купенце :D Същия?
                    Fiat Uno 70SX

                    Коментар


                      maiska написа:
                      Един път скоба - 10 лева, един път паяк - 30 лева паркинг + 5 точки + 30 лева акт !!!! мизернициВъпрос: Ходили ли сте с преспиване на риба с колата и в колата ли спахте ))
                      Нито скоба нито паяк.Кой както си го направи. :D За риба с преспиване не съм ходил ,но съм спал в какво ли не БТР,БМП,ЗИЛ,МТЛБ,УАЗ, и още много такива интересни машинки и други места/свързано е с работата все пак/Същия.
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        И аз на риба с преспиване не съм ходила и в колата си не съм спала Карали ли сте боси колата си?
                        RIP Притежателка на горда Panda RIP
                        Bravo 1.2 16V

                        Коментар


                          Xaxaxa..Да, случвало ми се е ...Мога да кажа, че е доста неудобно,но по-добре ли се кара с джапанка с която натискаш по 2 педала Същия

                          Коментар


                            бос се кара много готино , по добре чувстваш педалите някой имал ли е операция и каква
                            Punto 1.4 gt

                            Коментар


                              jblmusic написа:
                              някой имал ли е операция и каква
                              Да опериран съм от херния и ми е ваден мъдрец още преди да поникне.П.П. Мноооогоо ми е кеф да карам бос :D :D :D Q:От какво най-много ви е страх (или се притеснявате)?
                              == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                              На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                              Коментар


                                Rigel написа:
                                deadairplane написа:
                                Бравчо, същия
                                и моята колица се казва Бравчо .... адаши Същия..
                                Моята се казва Котер
                                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                                Коментар

                                Working...
                                X