Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Опознай другите :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не съм си го мерил, ама жената казва, че и е точно Същия въпрос.
    Alfa 159 SW 2.4 Ti
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

    Коментар


      с линийка...спортно ли карате или спокойно аз - ту-ту
      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
      e30 forever!

      Коментар


        BEX---GT написа:
        аз - ту-ту
        Аз също!
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          Executer написа:
          BEX---GT написа:
          аз - ту-ту
          Аз също!
          И аз също, но напоследък май взех да се поувличам и да карам по спортно Същия
          http://vbox7.com/play:9726159a

          Коментар


            eliie написа:
            Executer написа:
            BEX---GT написа:
            аз - ту-ту
            Аз също!
            И аз също, но напоследък май взех да се поувличам и да карам по спортно Същия
            Като бабичка За или против за ограничението в подписите :D
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              за ограничението твърдообичате ли адреналина и как си го добавяте най често?
              Punto 1.4 gt

              Коментар


                вчера доста се понакефих със служебната G-klasa V8 - моментния разход беше 33/100 сещате се педала къде беше за грохота в тунела няма да говоря адреналина определено идваше в завоите :P Същия
                Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                Коментар


                  Спортно карам само ако колата го позволява.Ако е под 150 коня въобще не я мъча.Няма смисъл.Q:Oбичате ли циганското лято?
                  == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                  На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                  Коментар


                    дам определено джип 300 кс носи много в себе си обичам циганското лято и то много обичате ли туршиики с греяни ракийки
                    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                    Коментар


                      viktorson написа:
                      обичате ли туршиики с греяни ракийки
                      Не обичам никакви сладникави питиета, включително и греяната ракия.Кой период от живота си смятате за най-щастлив ? При мен това са годините като ученик в МГ Пазарджик, безгрижни времена, страхотни спомени...
                      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                      Коментар


                        Най-щасливия момент в живота ми,е този в който една от многото цели които преследвам стават реалностСъщия?
                        now. BMW E39 523i '98 170hp
                        ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                        ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                        Коментар


                          Може би студентските години!Много са такива мигове,но си мисля,че има някой момент,койтооще не съм изживяла!Същия..... :D

                          Коментар


                            На първо място моторджийските години и после - студентските!Същия!

                            Коментар


                              Летните ваканции, докато бях в гимназията. Правехме си огън на открито и готвехме всеки по нещо различно - няма такава свобода.Същия?
                              We will either find a way, or make one!

                              Коментар


                                като изключим прекрасното ми детство на село лятото и всички летни ваканции, другото може би - студентските години - сега същия...
                                A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                                e30 forever!

                                Коментар

                                Working...
                                X