Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Знаете ли какво значи името на колата ви ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    В мойте ръце - 140 е вдигала, повече не може -ЗКУ-то го хваща шубето. Ама тя и по инерция като я пусна пак толкоз прави
    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

    Коментар


      #32
      Някой има ли идея за Мирафиори и Дукато?

      Коментар


        #33
        А както стана ясно в "Стани богат", името на простоватия Golf всъщност идвало от Golfstrom (Гълфстрийм). Брех какво величествено име за тази кола .
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #34
          аз пък си мислех че това с ФВ е заблуждаващ въпрос, заради "пасат". Мислех че имената на тойота са такива, и означават разни неща ама на японския език. BTW брат ми игра онази вечер във вторник и сряда, ако някой е гледал - какво ще кажете за въпроса на който отпадна? за петия вкус и разните имена на разни химични съединения? Аз него гледах, но приятели ми казаха че въпроса е бил убийствен. За някои може да е лесен , но за други е направо .....

          Коментар


            #35
            Предаването с брат ти го гледах, но между другото, както обикновено си четях книга и само отвреме навреме хвърлях поглед към телевизора. Конкретно този въпрос беше изключително идиотски, без нищичко за което да се хванеш, въпреки че Н. Кънчев пак започна дълбокомислено да търси логика и да се кефи на въпроса. Абе много е лесно да "намираш" логиката, когато в слушалките непрекъснато ти шепнат.Въпросът беше: "Кое химично съедининие придава т.нар. 5-ти вкус на храната ?" и бяха изброени 4 напълно непознати поне за мен съединения.Имам чувството, че някой от сценаристите е прочел въпроса на някое парче вестник, използвано незнайно за какво и така се е изкефил на резултата, че е решил да включи въпроса в шоуто.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #36
              Тъй като 156, на пръв поглед, е лишено от смисъл, го преведох на ASCII, а именно:HEX: 9C или по-точно £ По-всичко личи, че 156 означава £ = британска лира Егати разкритието направих

              Коментар


                #37
                wwweb написа:
                Тъй като 156, на пръв поглед, е лишено от смисъл, го преведох на компютърен език, а именно:HEX: 9C или по-точно £ По-всичко личи, че 156 означава £ = британска лира Егати разкритието направих
                Т’ва си е търсене на под вола теле... Но важно е да се намира подходяща връзка винаги когато може.А за моделите на Фолксваген - ами колеги освен Пасат с явно ветровито име е и Бора.
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #38
                  Абе за голфа си е най-явно :D . Каква кола караш ? - "Гълфстрийм 2" !
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар


                    #39
                    А какво ще кажете за значението на Fiat- дишам, живея, съществувам, вдъхвам, издавам

                    Коментар


                      #40
                      Re: Знаете ли какво значи името на колата ви ?

                      snake написа:
                      Наскоро прочетох една поредица с новели на Фредерик Форсайт и оттам научих, че Палио е бойното знаме на родовете, които са управлявали средновековна Сиена, която още не е била част от Италия. Дори в Сиена и сега има празник, който се нарича денят на Палио.
                      :D не съм пробвал в ре4ник но доколкото знам по рекламите се лансира6е като ЖРЕБЕЦ...италиански жребец...
                      petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                      http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                      Коментар


                        #41
                        valieta написа:
                        А какво ще кажете за значението на Fiat- дишам, живея, съществувам, вдъхвам, издавам
                        Честно казано не ми е известно, че Fiat има и такова значение. А иначе всички знаем, че е съкращение.
                        bahricin написа:
                        :D не съм пробвал в ре4ник но доколкото знам по рекламите се лансира6е като ЖРЕБЕЦ...италиански жребец...
                        Може и така да го представят в рекламите и това има пряка връзка с името му. Както казах в първия си пост, в Сиена ежегодно се празнува "Денят на Палио". Празникът се отбелязва подобно на нашенския Тодоров ден или както е известен още поне в Пазарджишко "Конски Великден", т.е. става дума за състезания с коне ( е поради липса на годни коне понякога и катъри мерят сили в надпреварите :D ) .
                        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                        Коментар


                          #42
                          отговор

                          Пунто,всъшност означава свредло,бургия.
                          ex. punto elx 1.2i
                          Lancia Libra 1.6

                          Коментар


                            #43
                            "Пунто" свъщност означава "точка"

                            Коментар


                              #44
                              Re: отговор

                              petio4528 написа:
                              Пунто,всъшност означава свредло,бургия.
                              Хм, винаги съм мислел, че означава бормашина

                              Коментар


                                #45
                                Колеги, бъркате "puntA" и "puntO"

                                Коментар

                                Working...
                                X