Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос към компютърни специалисти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Е то е ясно че съм с такъв пач,щом си върви без диск Тя си върви на лан,онлайн и на quick race,само на кариера не иска.Сега ще поиграя малко с този драйвер който оправи проблема с предната игра та да видим какво ще стане.

    Коментар


      #17
      Същото положение,няма промяна.

      Коментар


        #18
        освен да намалиш резолюцията на видеото колкото може по-ниска и да изключиш глезотиите /отражения, детайли.../ за друго не се сещам... ако не стане потърси друго копие на играта, възможно е инсталацията да не е читава
        FIAT Bravo JTD 105 GT 05.1999г.

        Коментар


          #19
          stevens написа:
          .... потърси друго копие на играта, възможно е инсталацията да не е читава
          И аз за това си мисля.Благодаря за помощта!

          Коментар


            #20
            Пусни един 3Dmark’03
            Marea Weekend HLX Jtd 110

            oO(_)____////____(_)Oo

            Коментар


              #21

              Коментар


                #22
                stevens написа:
                Тук можем да дълбаем дълго Всъщност ако е станало след последната инсталация на драйвери за видеото, за другата игра, няма и какво да умуваме... Предлагам ти първо да направиш една проверка. На сайта на EA Games EA GAMES News&Updates кликни на банерчето "Can You RUN It". Ще се свали малък ActiveX или Java модул който ще сканира конфигурацията за да провери дали основните компоненти и драйвери покриват минималните и препоръчвани изисквания. След като завърши проверката ще разбереш дали всичко е ОК или ще ти направят предложения какво трябва да се направи/промени за да тръгне играта нормално. Успех и драсни ако не го пребориш сам, ще се мъчим пак...
                И за какво му е да прави тези еквилибристики като е видно, че играта трябва да му върви сносно на ниски детайли без никакви подобни проверки? Какво има да се дълбае?Иначе относно проблемът с NFSU2, тази игра си иска свестен пач още от време оно, второ, изключително придирчива е към проблеми с паметта (системната).
                stevens написа:
                освен да намалиш резолюцията на видеото колкото може по-ниска и да изключиш глезотиите /отражения, детайли.../ за друго не се сещам... ако не стане потърси друго копие на играта, възможно е инсталацията да не е читава
                Няма такова нещо, проблемът по-скоро трябва да се търси ТОЧНО в този NO CD пач, който е поставен, за да му върви играта без диск.

                Коментар


                  #23
                  За да не създавам нова тема,а и да не използвам теми на колеги,реших да пиша тук.При незнайни за мен какви условия,компютърът влиза в някакъв странен режим на работа,при който натискането на определени клавиши води до включването на различни функции.Например натискането на "L" директно ме праща да се логвам отново,супер дразнещо е това,не може един адрес да се напише.Тези "дразнители" са свързани с accessibility options,така мисля.Обаче аз съм ги изключил,задал съм да няма препратки,които се задействат чрез определени бутони,например задържане за 8 секунди на десен шифт включва FilterKeys.Въпреки това,гадните функции се включват по някакъв начин.По някаква причина действието на тази бутони спира,не знам каква,и всичко си е нормално,мога да пиша със всички букви.Рестартирам компютъра,натискам "L" и съм веднага на иконката да се логна пак ,без нищо друго да е пипвано преди натискането на "L".Стартирва се и една друга опция Narrator,мисля че с "N".Стартъп механик ми дава,че narrator.exe е троянски кон,онлайн скенера на битдефендер не намира никакъв вирус.Това exe се намира в windowsprefetch и само в него се явява разликата между компютър който прави това и такъв който се държи нормално,изтривам го,но след рестарта се появява отново.Деактивирах narrator-а от utility manager и narrator.exe не се появи този път и съответно не се стартирва с натискането на бутон,обаче logoff с натискането на "L" и utility manager с натискането на "U" си действат.На друг компютър на който вчера се бяха задействали тези бутони,днес не действат и си му е наред всичко за сега,а този който описвах до сега не се премахват тези бутони.Ако някой има идея как да го оправя това да казва,то знам как,но ще си създам доста работа,форматиране и нова инсталация,обаче ако някой знае нещо по въпроса ще съм благодарен да сподели мнение.

                  Коментар


                    #24

                    Коментар


                      #25
                      Изключени са ми стикикейс,и двата бутона "Вин" работят.Сега направих още един рестарт и бутоните са деактивирани,всичко е добре,само не се знае до кога.А възможно ли е програмата която използвам за управление на залата да създава тези и подобни проблеми.Задавам въпроса понеже чувам от други хора да казват че създавала проблеми,но на техните приказки не мога много да вярвам.Става дума за kaiowas.

                      Коментар


                        #26
                        peho написа:
                        Е то е ясно че съм с такъв пач,щом си върви без диск Тя си върви на лан,онлайн и на quick race,само на кариера не иска.Сега ще поиграя малко с този драйвер който оправи проблема с предната игра та да видим какво ще стане.
                        Направи си едно виртуално CD и ще минеш без пач.
                        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                        Коментар

                        Working...
                        X