Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква е вашата кола МЕЧТА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Докато бях хлапетия фаворитът ми беше Тестаросата. Но след като се появи Енцо... това стана моята кола. Често се бъзикам, че дори и да си купя ферари, на него пак ще пише ФИАТ.

    Коментар


      #17
      колата мечта е F430а нещо по-реално - Fiat Bravo 2007тъй като няма да имам първото се задоволявам с това:
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #18
        Посочения от Yavor звяр ми е много на сърце.Що се отнася до модел, който по-реалистичен и достижим бих се спрял на Сеат Алтеа 2.0 TDI 16V с неговите 320 Nm / 1750-2500 оборота.

        Коментар


          #19
          я, аз май съм най-скромен пп радвам се, че към темата има такъв интерес :D наистина аз си сменям колата мечта през седмица, ако не и по-малко, но ми харесва това, как си казвате истинските мечти, като Комендаторето - ех, помня го от НФС 2 - това е на баща ми любимото, ама пак го биех на играта пп колега Доофиат, вече има и БМВ 635д - 284кс - не можах да повярвам, 6-ца дизел, таааа вече има и бързи дизели
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #20
            Като ще е нова колица - ще е дизел Ех туй Ферари що не беше дизелак

            Коментар


              #21
              а мойта кола мечта е ланча делта интеграле :D :D :D много яка кола

              Коментар


                #22
                Темата ми харесва ! Та тъка мечтата нали е нещо което трудно ще го имаш някой ден та това е моета
                Fiat Punto 1.9 jtd '03 год.

                Коментар


                  #23
                  Винаги съм харесвал американските машини! Просто като тях други няма (вижте им ТИР-овете например)!Та по темата, мечтая си да карам Форд Мустанг.Също така надявам се някой ден да притежавам Волво или СААБ (тук няма нужда от снимки, всички ги знаем).ПП: Няма да откажа и на новата Крома или Линеа, ама айде стига толкова че се замечтах много!
                  Space Star 1.9 DID

                  Коментар


                    #24
                    Mustang,но не този който показа колегата,а другият...сещате се за кой имам впредвид.А иначе BMW 635i ,1978-мой набор.Неповторимо е това създание на техниката!Аз си падам ретро BMW-маниак.

                    Коментар


                      #25
                      Много ме хваща яд като видя в някой филм да унищожават такава кола... Направо... ми се къса сърцето
                      >Keep Walking<

                      Коментар


                        #26
                        ...

                        Коментар


                          #27
                          Ми хайде и аз да си пусна гласа!!!
                          Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                          Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                          Коментар


                            #28
                            Porsche 997 Turbo Le Mans 600http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.rs-auto.bg/photos/gallery/large_image/image_18511_0.jpg&imgrefurl=http://www.rs-auto.bg/photos/gallery/18511/0/2008-dodge-magnum-srt8/&h=728&w=1024&sz=269&hl=bg&start=27&um=1&tbnid=cCE HvVvgQbluxM:&tbnh=107&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3Ddodge%26start%3D20%26ndsp%3D20%26svnu m%3D10%26um%3D1%26hl%3Dbg%26sa%3DN :P
                            now. BMW E39 523i '98 170hp
                            ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                            ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                            Коментар


                              #29
                              Dodge RAM и скромния Jaguar XJ6
                              M-Benz E 250 TD 150hp
                              M-Benz 200d 75 hp
                              Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                              Коментар


                                #30
                                Ще ме извините, ама аз съм прижърженик на японците
                                СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                                бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                                сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                                ИТАЛФЕСТ 2007

                                Коментар

                                Working...
                                X