Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква е вашата кола МЕЧТА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Каква е вашата кола МЕЧТА

    Здравейте, колеги, търсих във форума и не намерих подобна тема...според мен би станало интересно, всеки да сподели за каква кола си мечтае, да я покаже, ако пък я има то тогава е късметлия пп темата я видях от тунинг форума май , не й обърнах внимание, но сега реших да я пусна, тук :D аз винаги съм си мечтал за М-пауър на БМВ, всеки, но най-много за тройката, от е30, през е 36, до е46, до най-новата - всички ме изпълват, знам, че не са нито най-мощните, нито най-перфектните, но това ми е на сърце, ако пък е алпина, още по добре, любимия ми тунерпрез различните периоди винаги съм си мечтал за спортните хомологизирани колици, за това съм върл фен на Ланча делта интеграле, Фиат Браво ХГТ Абарт, Типо Седичи, Рено Клио Уилямс, Пежо 205 ГТИ, Голф ГТИ, Астра ГСИ, СЕАТ Ибиса Купра(предишоно, само че не беше купра де) - за това съм хипер щастлив, че сегашната ми кола, поне малко се доближава до тези - спортно купе, само че е дизел, което за сега даже ме устройва повече :Dхаресвам и други коли, но на този етап това ми е любимо, до вчера ми беше новия CL, но вчера видях три-четири за около час и половина и си рекох, бреееей, много комерсиално бре ДАВАЙТЕ, КОЛЕГИ, ВАШ РЕД Е! дано ви хареса темата....
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    #2
    Айде пак се размечтахме В тази сфера съм голям мечтател, но да се огранича само до едно Преди да кажа "мама", почнах с "911" Явно не ми се е разбирало много, ама това беше Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
    Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

    Коментар


      #3
      СААБ 9/3 Аеро.Може и СААБ 900. Другото е в аватара ми. Егуар Е тайп.Но СААБ е автомобилът на сърцето ми. П.С. И ФИАТчето ми. Не съм очаквал, но с тази кола станах истински фен на ФИАТ.
      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

      Коментар


        #4
        Lancia Thesis и Cadillac Escalade
        преди - TIPO
        сега - VOLVO XC60

        Коментар


          #5
          МcLaren F1МcLaren F1 LM
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар


            #6
            Аз си мечтая за много коли, как да избера само една Искам да имам спортна кола, лимузина и джип

            Коментар


              #7
              Lamborghini като цяло. Диаблото е просто несменяемия фаворит! Просто това е колата, при всяка среща с която сърцето спира за секунда, качва се в гърлото и започва да тупти по странен начин и ме напира за закрешя. Просто красива кола... А от по-новите модели е Мурциелаго. Незнам, първият път когато я видях ми се стори адски грозна, но след няколко десетки прегледани снимки и клипчета свикнах с визията и сега ми се струва една от най-красивите напоследък създадени коли... Това зи е Ламбо, груби остри дори черти, но с копринено италианско сърце, но мине ли покрай теб кара и твоето да забие в неговия ритъм...

              Коментар


                #8
                Харесвам страшно много коли, но истинската мечта е само една:Започвам с волана:
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #9
                  Kuku написа:
                  Аз си мечтая за много коли, как да избера само една Искам да имам спортна кола, лимузина и джип
                  Дал си точно моето мнение А иначе за возене си мечтая за една алфа 156GTA цървена и делта интеграле ево 3,да си ги редувам да има разнообразие
                  ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                  Коментар


                    #10
                    на мен това ми е спортната мечта още от преди 14 годиниза лимо предпочитам това колкото и тривиално да звучиа за джипче бих искал едно такова ...
                    Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
                    Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

                    Коментар


                      #11
                      Това е едната а другата е на автара ми.
                      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                      Коментар


                        #12
                        Едно Ферари с цвят червен! Независимо какво... Нямам претенциии...
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #13
                          Вечният звяр в сърцето ми!!И задължително за всеки ден-

                          Коментар


                            #14
                            kiro_of_the_day написа:
                            Едно Ферари с цвят червен! Независимо какво... Нямам претенциии...
                            Ами Кире то ферари всички сме виждали - лошо измежду тях няма тъй че снимката не е задължителна, но както си тръгнал покажи и вътре какво искаш да има - тука вече държим на снимка
                            Punto SX 1.1 55

                            Коментар


                              #15
                              Ето и моите три фаворита сред спортните автомобили.
                              Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                              Porsche 944 S2
                              http://www.valmcrae.snimka.bg/
                              http://vbox7.com/user:val_mcrae
                              http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                              Коментар

                              Working...
                              X