Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой има брат в КАТ - В.Търново...???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой има брат в КАТ - В.Търново...???

    ....вчера пътувах от Габрово за Варна, след Търново ме спряха за проверка. Докато ми гледаше документите, полицая ме попита защо колата има фиатски стикер.....беше настроен приятелски.....обясних му, след което ме попита в кой форум съм, при което аз вече бях готов да сляза и да пием по бира...опаааа, фанта... ....като го попитах с какъв ник е, той ми отговори че няма нищо общо, а брат му бил изтъкнат член, но не знаеше ника му....каза ми името, ама а де......нищо не ми говореше.....та кой е тоз наш колега.......и да вземете да си сложите имената с ЕГН-то в профила, та да не се излагаме..... ....единственото кофти бе, че "болните ни теми" от преди няколко месеца бяха известни дори на човек, който няма нищо общо лично с форума...че и служител на МВР.....трябва да се внимава.....

    #2
    Изтъкнат член Ами то търновци не са много активни като че ли До колкото съм запознат по никове ,търновци са аз, coolboby ,Punto SX ,Stenli и май отчасти Tornado Да не би да е колегата Stenli ,Станислав ,но той е и изтъкнат член при алфистите :DВинаги съм се чудел ,дали ще срещна така някой съфорумник и да си побъбрим :D
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    Коментар


      #3
      като стана въпрос миналата седмица в къщи е идвал колега от форума който работи в БТК че ми беше скапан модема,брат ми беше в къщи и когато човека пробвал нето (естествено на 1 страница ми излиза форума) човека казал че и той е от нас с Браво до колкото разбрах.Мерси колега че ми оправи нета
      FIAT - TIPO 2.0i.е

      Коментар


        #4
        Re: Кой има брат в КАТ - В.Търново...???

        Авео написа:
        ....единственото кофти бе, че "болните ни теми" от преди няколко месеца бяха известни дори на човек, който няма нищо общо лично с форума...че и служител на МВР.....трябва да се внимава.....
        :D Интереснооооооооооо.... Я веднага да си признава кой ни клюкари... п.п. Явка, ако беше от оня форум щеше да те глоби!
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Re: Кой има брат в КАТ - В.Търново...???

          kiro_of_the_day написа:
          Авео написа:
          ....единственото кофти бе, че "болните ни теми" от преди няколко месеца бяха известни дори на човек, който няма нищо общо лично с форума...че и служител на МВР.....трябва да се внимава.....
          :D Интереснооооооооооо.... Я веднага да си признава кой ни клюкари... п.п. Явка, ако беше от оня форум щеше да те глоби!
          Ей пък аз съм още със стария стикер - ако ме види няма да ми прости Какво да направя като още не мога да се престраша да го разкарам стикера от реотаните на стъклото където съм го лепнал.
          Punto SX 1.1 55

          Коментар


            #6
            Re: Кой има брат в КАТ - В.Търново...???

            Punto SX написа:
            kiro_of_the_day написа:
            Авео написа:
            ....единственото кофти бе, че "болните ни теми" от преди няколко месеца бяха известни дори на човек, който няма нищо общо лично с форума...че и служител на МВР.....трябва да се внимава.....
            :D Интереснооооооооооо.... Я веднага да си признава кой ни клюкари... п.п. Явка, ако беше от оня форум щеше да те глоби!
            Ей пък аз съм още със стария стикер - ако ме види няма да ми прости Какво да направя като още не мога да се престраша да го разкарам стикера от реотаните на стъклото където съм го лепнал.
            С едно бръснарско ножче - цък-цък-цъл, леко, леко, леко от двете страни на реотана, че брата полицай дебне!
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              Аз смятам тъкмо там да го лепна! Дано не се налага да го махам!

              Коментар


                #8
                За два месеца ходих 2 пъти до В. Търново и винаги виждам едно готино купе (това на снимката). На някой от форума ли е ?
                Ex Fiat 126P
                Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                Alfa Romeo 147 1.6 TS
                Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                Коментар


                  #9
                  Мисля, че не е член на форума..Отзад ауспуха му е посредата..то е нали?... Спира попринцип на беляковско шосе..явно там бачка този младеж

                  Коментар


                    #10
                    Много готино купе ,виждал съм го няколко пъти ,но пича май не е много по сбирките и форумите Не се е изявил П.С като се заговори за стикери ,ще ме линчувате ли ако лепна стикер "Клуб Алфа Ромео" Коне не дига ,само качва разхода
                    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                    Коментар


                      #11
                      RoMeO_156_GTA още утре отивам до Секс-Шоп Ерос..купувам един кожен бич и ще те шибам за подлата постъпка! Предател!

                      Коментар


                        #12
                        RoMeO_156_GTA написа:
                        Много готино купе ,виждал съм го няколко пъти ,но пича май не е много по сбирките и форумите Не се е изявил
                        А някой подшушнал ли му е за съществуването на форума...!? п.п. Темата отива към офф топик и ще се караме! :D
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #13
                          trace написа:
                          За два месеца ходих 2 пъти до В. Търново и винаги виждам едно готино купе (това на снимката). На някой от форума ли е ?
                          Мисля че човека работи в едно сервизче под центъра за гуми след като направите десен завой и започнете спускането към Спортната зала.Сервиза се занимава със електрониката по автомобила,чистене на грешки и локализиране на същите.
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #14
                            Tornado написа:
                            trace написа:
                            За два месеца ходих 2 пъти до В. Търново и винаги виждам едно готино купе (това на снимката). На някой от форума ли е ?
                            Мисля че човека работи в едно сервизче под центъра за гуми след като направите десен завой и започнете спускането към Спортната зала.Сервиза се занимава със електрониката по автомобила,чистене на грешки и локализиране на същите.
                            Прав си Торнадо точно там работи ! Познаваме се по повод колите от миналата година когато бях във ВТ.
                            Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                            Porsche 944 S2
                            http://www.valmcrae.snimka.bg/
                            http://vbox7.com/user:val_mcrae
                            http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                            Коментар


                              #15
                              val_mcrae написа:
                              Познаваме се по повод колите от миналата година когато бях във ВТ.
                              Привличай го към сектата
                              Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                              Коментар

                              Working...
                              X