Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Честит Джулай!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Честит Джулай!

    Честит Джулай на всички хипари Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Някой успя ли да го посрещне по подобавящ начин :D Жица, брат ми Старите хипари...
    Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

    #2
    .....благодаря.....честит на всички...посрещнахме го подобаващо не, ами преподобаващо....мръва, ракия, бира, кюфтета, барбекюта там разни........и като почнахме среднощ с джулая ивнинг със страхотна изгряваща от към морето луда и пълна луна, та приключихме с "морнинг" с леко 20 мин. закъснение...... ...след малко качвам подробен материал в темата за Джулая в "Срещи..."

    Коментар


      #3
      Честит и от мен ! Снощи си изкарахме много хубаво с приятели на плажа, имахме си средно голям огън цяла нощ, слънцето изгря с малко закъснение, но това е защото в слънчев бряг е имало технически проблем и се е забавило ... След това всичко беше наред и дойде с около 30 минути закъснение Много добре си изкарахме и единственото нещо, което сме пили са кока кола и кока кола лайт ... Ето така се прави Запознах се с много нови хора, с които имахме общи приятели (всъщност май е един - Стефан Лалчев ) и фактически той беше виновника ... За жалост понеже бях на един официален коктейл се наложи да се прибера до вкъщи и да отида чак в 1:30 на плажа, но всичко се нареди после

      Коментар


        #4
        kiler_4o написа:
        ........слънцето изгря с малко закъснение, но това е защото в слънчев бряг е имало технически проблем и се е забавило ...
        ....а при мен техническият проблем бе "личен" и свързан с личното ми изгряване, което се забави.....

        Коментар


          #5
          Авео, извинения от мен!Компанията реши да се ходи на Варвара, щото стана адски късно да се запътваме към Тюленово. На Варвара пристигнахме към 2-2:30 утрепани Едвам разпънахме палатките Естествено след доста размотаване по други места но в тази част, около Бургас.Прибрах се днес, около 4-5... Днес ще се спи Yellow_Flash_Colorz_PDT_28
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            ...
            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
            http://www.keepfighting.ms

            Коментар


              #7
              Ами честит ви Джулай :D Аз го посрещнах с мощен рев на сина ми и със смяна на памперси ...комшията отгоре май го посрещна със същото.
              Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
              Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

              Коментар


                #8
                With the storm and the night behind me and a road of my own....I’ll be lookin’ for you!
                Ползвайте мигачи!

                "I believe in a long, prolonged, derangement of the senses in order to obtain the unknown."
                Jim Morrison

                Коментар


                  #9
                  Аз го честитих още в 8 сабали в нощната тема, преди да тръгна за работа! Бях на Камен Бряг! Много фиати видях - да си признават!

                  Коментар


                    #10
                    ///// написа:
                    Аз го честитих още в 8 сабали в нощната тема, преди да тръгна за работа! Бях на Камен Бряг! Много фиати видях - да си признават!
                    виноват
                    FIAT Marea 1.9 JTD 2001г.
                    ... и тя доверчиво сложи крака на раменете му...
                    миг невнимание и вече си татко

                    Коментар

                    Working...
                    X