Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ето така ловим риба ние!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ето така ловим риба ние!

    Здравейте колеги,в неделя бяхме малко на риба на Арда край Маджарово.Ето ви някоя и друга снимка, като предварително се извинявам за качеството - правени са със стария ми Siemens S65.Сега вече съм със SonyEricsson K810i и няма повече да имам такива проблеми.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    е колаега добре е , и аз последната ми снимка от риболова е от преди да забранят сезона , след това не съм ходил да поумия червея все някаква работра изниква , но остана само едно изпитче от сесията и ще ходим няма начин ето и аз да се похваля, това е Кермен едно малко язовирче А съм с тези дрехи защото с брат ми ходихме по работа до там (естествено въдиците са винаги в колата) и отидохме там
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    Коментар


      #3
      Браво!

      Колега, виждам че си понагазил във водата на една от снимките - мухарка май ми се наде, че държиш и размяташ.Май, май ще се окажем от една кръвна група. :D :D :D Ето малко снимков мат’рял от една пъстървова рекичка от 24 май тази година:Красавица е - нема спор:А това е баща им който срещнах в развъдника над Твърдица:В последствие вечерта имаше среща около кръглата маса с приятели от горското:И на другия ден ( помните какво разкошно дъждовно време беше по 24 май) отново по реката и при пъстървите.Поздрави и наслука!
      Driving Marea Weekend 1.8 16 V on LPG

      Коментар


        #4
        Готино е това място, бил съм там. Има някакво странно излъчване... не знам... дано не е от близките уранови мини! :D
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Vladim написа:
          Готино е това място, бил съм там. Има някакво странно излъчване... не знам... дано не е от близките уранови мини! :D
          Маджарово ли имаш предвид?Природата там е невероятна и изключително тихо и чисто е. Водата в реката може да се пие по мое мнение.
          Колега, виждам че си понагазил във водата на една от снимките - мухарка май ми се наде, че държиш и размяташ. Май, май ще се окажем от една кръвна група.
          Не, нагазилия е зет ми - той е по мухарките, аз си маам на булдо, чат пат на блесна, ама този път нещо не вземаше. Само мухичките се радваха на интерес. Иначе основно кефалчета излизаха, ама дребосък - до към 150грама - а и доста бебета пуснах -поне 10-тина бройки - със заръката догодина да ми се явят наедряли.
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #6
            Ричи,това голямото рибе не е ли сивен,при това мъжки?Устата му прилича малко на човка на птица.Или се бъркам.
            Octavia RS
            Evo 10-служебната играчка.

            Коментар


              #7
              Ейййй, страшна тема :D Много съм запален по риболова! Когато имам време винаги ходя с баща ми (той ходи в седмицата по 3-4 пъти :D ) и приятели.Ето малко снимки и от мен
              BMW E90 320D
              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

              Коментар


                #8
                още
                BMW E90 320D
                ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                Коментар


                  #9
                  Ето го и "Най-големият ни рибар"( и на ръст и на килограми също.. )
                  BMW E90 320D
                  ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                  ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                  ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                  Коментар


                    #10
                    Nope

                    Red Storm написа:
                    Ричи,това голямото рибе не е ли сивен,при това мъжки?Устата му прилича малко на човка на птица.Или се бъркам.
                    Колега, балканска пъстърва е, мъжка
                    Driving Marea Weekend 1.8 16 V on LPG

                    Коментар


                      #11
                      Yavor написа:
                      Маджарово ли имаш предвид?Природата там е невероятна и изключително тихо и чисто е. Водата в реката може да се пие по мое мнение.
                      Ммда... баш за там имам предвид! А, какви чудни села има на юг от там....
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #12
                        еиии глеии кво става тук ’’И ЛОВЕЦ САМ И РИБАР САМ’’
                        Mercedes E200 coupe

                        Коментар


                          #13
                          icomirGT написа:
                          еиии глеии кво става тук ’’И ЛОВЕЦ САМ И РИБАР САМ’’
                          НО! Спазваме законите...понякога...
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #14
                            Vladim написа:
                            Yavor написа:
                            Маджарово ли имаш предвид?Природата там е невероятна и изключително тихо и чисто е. Водата в реката може да се пие по мое мнение.
                            Ммда... баш за там имам предвид! А, какви чудни села има на юг от там....
                            Знам ги чудните села, не случайно този район го наричат "Долината на широките гащи"
                            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                            Коментар


                              #15
                              Ето и една от мен, от 10 юни:п.с. това не съм аз, а мой приятел, аз си цъках биричка
                              Ex Fiat 126P
                              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                              Alfa Romeo 147 1.6 TS
                              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                              Коментар

                              Working...
                              X