Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отхвръкнало паве - счупен джам

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ония ден по цариградското, скорост около 90-100, няма много движение и изведнъж някъв трясък(бая силно си се чу) по предното стъкло. Беше малко камъче, предполагам изпаднало от грайферите на гумите от автомобила пред мен. Стъклото нищо не му стана, май само се надраска, но от звука аз се стреснах и мръднах малко колата - интуативно. Представете си как ако завъртя по-рязко и с такава скорост какво става, от едно малко камъче.... Т.е. "Малаките камъни преобръщат каруцата"
    Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
    Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
    Fiat Bravo 1.4 120k.с.

    Коментар


      #17
      Nikcho написа:
      Ония ден по цариградското, скорост около 90-100, няма много движение и изведнъж някъв трясък(бая силно си се чу) по предното стъкло. Беше малко камъче, предполагам изпаднало от грайферите на гумите от автомобила пред мен. Стъклото нищо не му стана, май само се надраска, но от звука аз се стреснах и мръднах малко колата - интуативно. Представете си как ако завъртя по-рязко и с такава скорост какво става, от едно малко камъче.... Т.е. "Малаките камъни преобръщат каруцата"
      Така на едно Пежо което карах известно време му пукнах стъклото.А ми се е случвало доста често такива камъчета да удрят стъклото, защастие само един път се е пукало.
      Ex Fiat 126P
      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
      Alfa Romeo 147 1.6 TS
      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

      Коментар

      Working...
      X