Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Климатик ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Говоря за този дето е 1300вата и пробива със свредло Ф42 и дължина 550мм малкия перфоратор е ефтин 200лв са и свредлата за него са по 8лв не ги броя ами електроната везна ами пропуско търсача да не изброявам всичко.Които желае за 80лв пчеалба да заповяда да му ги платя и да монтира един климатик имам доста поръчки сега ще има и за него.
    Обичам си работата.

    Коментар


      #77
      Аз като ви гледам какви цифри ми приказвате лошо ми става, не щеш ли и аз съм работил с перфоратор 3 години, и аз съм пробил някоя и друга дупка, перфа е Скил и не е мръднал, по памет нов струваше 140-150лв, барабар с бургиите вътре!
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #78
        sev написа:
        megamuscle написа:
        Да причината е дизайна. Нищо друго. Щом разбираш, кажи кой модел на Panasonic да си взема, защото в крайна сметка дизайна няма да ме топли през зимата.
        щом ще се топлиш и зимата - задължително инверторя кажи какво е помещението - обем, дограма, стени (външни вътрешни), изложение
        Помещението е хол, някъде около 20кв.м. В нова кооперация с външна изолация и 5 камерна PVC дограма. Това е.КuKu забравих, че беше пуснал твоя климатик. Ами готин ми се вижда. Кажи колко пари ти излезе с монтажа и от къде си го взел, и дали ще върши работа за помещението, което съм написал.
        Fiat Bravo SX 1.6 16V

        Коментар


          #79
          Аз го купих за 1300лв., но по ценова листа цената му е 1585лв. (с доставка, монтаж и тинтири-минтири) - крайна цена За най-голямо мое съжаление, за теб не мога да постигна цената на която съм го купил аз, защото фирмата от която го купих ми е клиент и за мен цената се определя по различен начин, освен това монтажа ми беше безплатен, а цената я приспадахме от хонорарите ми в продължение на 9 месеца и се получи нещо като безлихвен лизинг Около 10% отстъпка мога да се опитам да издействам

          Коментар


            #80
            Kuku написа:
            Аз го купих за 1300лв., но по ценова листа цената му е 1585лв. (с доставка, монтаж и тинтири-минтири) - крайна цена За най-голямо мое съжаление, за теб не мога да постигна цената на която съм го купил аз, защото фирмата от която го купих ми е клиент и за мен цената се определя по различен начин, освен това монтажа ми беше безплатен, а цената я приспадахме от хонорарите ми в продължение на 9 месеца и се получи нещо като безлихвен лизинг Около 10% отстъпка мога да се опитам да издействам
            Благодаря ти много, но 1600лв са ми много. Ще ходя по магазините и ще го мислим.
            Fiat Bravo SX 1.6 16V

            Коментар


              #81
              Съжалявам, че не мога да ти помогна Успех!

              Коментар


                #82
                Kuku написа:
                Съжалявам, че не мога да ти помогна Успех!
                Няма нищо, мерси все пак. :D
                Fiat Bravo SX 1.6 16V

                Коментар


                  #83
                  megamuscle написа:
                  Помещението е хол, някъде около 20кв.м. В нова кооперация с външна изолация и 5 камерна PVC дограма. Това е.
                  ами колега като гледам стаята за отопление при изчислителни условия ще са и необходими около 2 kW, даже по-малкообаче за климатик 2 kW не стигат, защото при ниски температури му пада КПД-тотъси инвертор около 3,5 kWдоказана марка на добра цена е Panasonic
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #84
                    sev написа:
                    megamuscle написа:
                    Помещението е хол, някъде около 20кв.м. В нова кооперация с външна изолация и 5 камерна PVC дограма. Това е.
                    ами колега като гледам стаята за отопление при изчислителни условия ще са и необходими около 2 kW, даже по-малкообаче за климатик 2 kW не стигат, защото при ниски температури му пада КПД-тотъси инвертор около 3,5 kWдоказана марка на добра цена е Panasonic
                    Глеи да се прецакаш да вземеш тва ЛГ инвертор, цял живот няма си простиш. Слушай sev кво ти казва, вземи един панасоник нищо че е китаиски пак е 100пъти по добре от ЛГ. Аз миналото лято взех Фуджи 12 инвертор-1500кинта верваими всеки лев в хубавия климатик си струва цената! Мани тея шир потреби мидеи, осаки, лг, нам си кво, все пак ще искаш да ти е топло икономично и то за поне 10-15 години напред. На времето и аз бях пуснал такава тема и сега искам да благодаря на sev и колежката Blue за съветите и инфото което ми дадоха тогава
                    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                    Коментар


                      #85
                      Slavi_Lancia написа:
                      На времето и аз бях пуснал такава тема и сега искам да благодаря на sev и колежката Blue за съветите и инфото което ми дадоха тогава
                      еййййзнаеш ли онзи ден как се чудих по какъв повод се запознахме :D
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар

                      Working...
                      X