Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И на мен ми разбиха колата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    И на мен ми разбиха колата

    И на мен ми разбиха колата. Работя в един офис в Интер Експо Център и поради лудницата покрай автосалона тези дни се налагаше да си паркираме колите кой където намери наоколо. Тази вечер моята я бях паркирал малко по-надолу по локалното - 10-на метра след Office 1. В 12 часа си тръгнах от работа и отивам към колата и гледам - ключалката разбита. Веднага ми стана ясно какво е станало, обаче си викам, добре че панела е в мен. Обаче гадовете все пак откраднали CD плейъра, нищо че е без панел!!! Още по-лошото е че сега централното не работи - не може да се заключва шофьорската врата и автоматичо отключва всички останали. Пиша просто от яд. Утре ще звъня на ключаря от форума, добре че човека си е оставил телефона в подписа си.
    Punto 1.6 ELX 90 к.с. 1994 г.

    #2
    Еййй, няма спасение Много съжалявам колега Аз имах подобна случка миналата седмица, но завърши с хепи енд - за мен де Ако имаш каско, ходи да ти пишат една ключалка
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #3
      А някой знае ли телефона на Ключаря, че този, който е в подписа е temporarily unavailable?
      Punto 1.6 ELX 90 к.с. 1994 г.

      Коментар


        #4
        за ключалката

        съжалявам за ключалката и СД ако вече не си е оправил ела да е нагласим ако е изкъртена и ламарината трудно се прави
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          Гадна случка... съжалявам. Говедата винаги пипат при подобни струпвания на автомобили. Дори често дебнат, кога собственикът излиза от колата. Знаят, че ще липсва поне час и си пипат необезпокоени. Затова е хубаво да си застраховате плеърите. При положение, че си носите панелите със себе си застрахователите ще ви изплатят щетите.
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Vladim написа:
            Гадна случка... съжалявам. Говедата винаги пипат при подобни струпвания на автомобили. Дори често дебнат, кога собственикът излиза от колата. Знаят, че ще липсва поне час и си пипат необезпокоени. Затова е хубаво да си застраховате плеърите. При положение, че си носите панелите със себе си застрахователите ще ви изплатят щетите.
            Горе долу знаеш ли каква е цената за застраховане на част от автомобила..СД, Джанти ей такива подобни..

            Коментар


              #7
              coolboby написа:
              Vladim написа:
              Гадна случка... съжалявам. Говедата винаги пипат при подобни струпвания на автомобили. Дори често дебнат, кога собственикът излиза от колата. Знаят, че ще липсва поне час и си пипат необезпокоени. Затова е хубаво да си застраховате плеърите. При положение, че си носите панелите със себе си застрахователите ще ви изплатят щетите.
              Горе долу знаеш ли каква е цената за застраховане на част от автомобила..СД, Джанти ей такива подобни..
              моя плеър го оцениха на 100лв и доплатих 10лв за застраховката му
              TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
              UNO 1.0 FIRE

              Коментар


                #8
                Ключалката вече е оправена благодарение на Ключаря, при когото отидох днес на място.Сега остава да измисля нещо за CD плейъра. Смятам да направя каско, намислил съм и да си взема от тези плейъри, които са с дръжка и се свалят като слиза човек от колата.
                Punto 1.6 ELX 90 к.с. 1994 г.

                Коментар


                  #9
                  coolboby написа:
                  Горе долу знаеш ли каква е цената за застраховане на част от автомобила..СД, Джанти ей такива подобни..
                  Джанти доколкото знам никой не застрахова. Застраховката на плеъра ми беше към 12-15лв. като ми го оцениха по цената от фактурата.
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #10
                    Vladim написа:
                    coolboby написа:
                    Горе долу знаеш ли каква е цената за застраховане на част от автомобила..СД, Джанти ей такива подобни..
                    Джанти доколкото знам никой не застрахова. Застраховката на плеъра ми беше към 12-15лв. като ми го оцениха по цената от фактурата.
                    Моите джанти влизат в застраховката! В графата екстри като климатик, CD и други такива. Написаха ми ги собственоръчно в застрахователната полица. Тоест явно плащат джанти.
                    SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                    Коментар


                      #11
                      EVITA написа:
                      Vladim написа:
                      coolboby написа:
                      Горе долу знаеш ли каква е цената за застраховане на част от автомобила..СД, Джанти ей такива подобни..
                      Джанти доколкото знам никой не застрахова. Застраховката на плеъра ми беше към 12-15лв. като ми го оцениха по цената от фактурата.
                      Моите джанти влизат в застраховката! В графата екстри като климатик, CD и други такива. Написаха ми ги собственоръчно в застрахователната полица. Тоест явно плащат джанти.
                      Да, джанти влизат - наистина ги описват - трябва да си поискаш понякога обаче.Миналата година първо сложих музиката и с фактурите при застрахпвателя - 15 лв за ЦД-то и колоните за цяла година. После сложих джантите - отидох и направих добавък и за тях - пак някъде около 10 лв ми взеха за срока до края на затраховката. Тази година като подновявах каското - описахме всичко!
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар

                      Working...
                      X