Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Service pack 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Service pack 2

    За хората, които разбират от компютри този въпрос ще им се стори смешен, но за мен си е проблем.Как да инсталирам това "нещо" или по-точно как да го добавя на съществуващия вече Windows XP на компютъра ми.Оказа се, че заради липсата му не мога да ползвам флаш памет. П.П. - имам го на диск, но не знам как и къде да го сложа? Благодаря много на отзовалите се!
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    #2
    Пускаш го да се инсталира, отговаряш каквото те пита и толкова. Ако не ти е лицензен windows-а може да не се инсталира.
    Lancia Delta II 2.0 LS 16V '93

    Коментар


      #3
      Ми да ти кажа не ми е ... Е ок те на един и същи диск са и Service pack 1 и Service pack 2.Като отворя диска ми се появяват и двете иконки и оттук натам?Просто кликвам два пъти върху този, който искам...или?Ако е само това нещо не става, защото чувам, че диска тръгва, но в продължение на 3 мин. не се случва нищо по-интересно :D :D
      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

      Коментар


        #4
        Изкопирай файла на компа, така ще разбереш дали се чете от носителя. Ако всичко мине наред, го пускаш. Ако не тръгне, може да е счупен архива (файла е около 270-280Mbytes, не съм въждал да го има разархивиран, ама може и да го има в такъв вид), теглиш го отнякъде и пак. Тук http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=en го има, ама моя win е 2000 и е лицензен, така че ми дава да го смъкна.
        Lancia Delta II 2.0 LS 16V '93

        Коментар


          #5
          Инсталацията не е трудна - просто стартираш exe файла на сървис пака натиска се няколко пъти next, няма нещо конкретно, което да зададеш. Първо те пита съгласен ли си с лицинзното споразумение, къде да сложи папката за евентуално премахване (деинсталиране) на сървис пака - просто натискаш само next.Зависи какъв ти е компютъра, може да отнеме повечко време да се инсталира (при компютър с процесор 500 MHz и 256 MB RAM отнема 30-40 минути, просто трябва да го изчакаш.Накрая излиза прозорец, на който има бутон Finish и компютъра се рестартира сам. Препоръчвам ти да го рестартираш още веднъж след като зареди след автоматичният рестарт.Това, че не ти е лицензиран Windows не пречи по никакъв начин при и след инсталацията. Аз не съм забелязал никакви проблеми на много компютри, на които съм преинсталирал.Успех.
          Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
          Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

          Коментар


            #6
            Проверява серийния номер на win-а, ако не му хареса отказва да се инсталира.
            Lancia Delta II 2.0 LS 16V '93

            Коментар


              #7
              При мен няма такъв проблем, а съм го правил много пъти - и с лицензиран номер и с пиратски. Ако можеш си свали от друго място сървис пака. Просто не знам какво може да е.Сега се сещам, че това го правя с Windows за обемно лицензиране, което ще рече, че не трябва да се активира през интернет след инсталацията или съответно да му се сложи "лекарство" за да не иска да се активира.
              Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
              Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

              Коментар


                #8
                най-обре си инсталирай windows със SP2

                Коментар


                  #9
                  Kомпа ми е 1.4 гига херца, 512 МБ рам.Омръзна ми да го лъжа.Ще си инстална направо ХР със ЛП2.Благодаря още веднъж!
                  == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                  На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                  Коментар

                  Working...
                  X